•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
«اخبار فیلم و سریال کره ای»
[bgcolor=#00FFFF]اخبار بهترین فیلم و سریالهای کره ای یا سریالهای درحال ساخت یا پخش و... در این تاپیک گذاشته میشه[/bgcolor]resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
[عکس: k51e5z3bc8dcgjfzijuk.jpg]
Gong Yoo و Jeon Do Yeonبه جمع بازیگر های فیلم  A Man and A Woman پیوستن

8 اگوست کمپانی این فیلم گفت
“ما Jeon Do Yeon و Gong Yoo برای فیلم مشخص کردیم  که در مورد داستان یه عشق ممنوعه اس  Jun Do Yeon نقش Sang Min رو ایفا می کنه و Gong Yoo به عنوان Ki Hong ظاهر می شه “
زده بندی این فیلم +19 هس
سانی فنز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
[عکس: w5qk61ah6q872tyxalmp.jpg]
 پوستر رسمی از Tazza 2 با بازی T.O.P, Shin Se Kyung و Honey Lee منتشر شد  + تیزری از این فیلم تا  طرفداران رو برای دیدن این فیلم مشتاق تر کنن
[عکس: fvq2blxwjrpvmhs24dzh.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سانی فنز
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
کیم وو بین بعد از 5ماه با نقشش خداحافظـی کرد.
resim

فیلمبرداری کیم وو بین و لی هیون وو برای فیلم "تکنسین'The Technicians'" به پایان رسید!

آژانسLotte گفت :" فیلمبرداری فیلم " تکنسین "در تاریخ 12 آگوست در سئول به پایان رسید" آخرین فیلم برداری فیلم در یک ساختمان بلند در سئول انجام شد. کیم وو بین، نقش دزدی که مجسمه های گران قیمت به سرقت می بره رو بازی میکنه، فیلم برداری صحنه ای که او روی پشت بام های ساختمانها میپره رو برای جلوگیری از خطـر و امنیت خودش انجام نداده.

پس از فیلمبرداری، عوامل و کارگردان یه مهمونی گرفتند تا از همه بازیگرا برای کار سختشون تشکر کنند. کیم وو بین هم همه رو از عوامل محکم بغل کرد و ازشون قدردانی کرد و برای تموم شدن فیلم برداری ناراحت بود.

محوریت فیلم تکنسین روی یه دزد گاو صندوقه که بهترین در کــــــره و بین بقیه دزادی گاو صندوقه.کیم وو بین نقش اون دزد گاو صندوق داره و لی هیون وو نقش یه نابغه رو داره.

این فیلم درسال جاری اکران خواهد شد!

خواااااااااااااااهش میــــکنم عکساتونو با آپلود کردن, توی انجمن بذارین

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
عجب سریالی بشه کریستال در کنار رین

resim

دختر دوست داشتنی من My Lovely Girlتصاویری از خواندن فیلنامه بازیگران منتشرکرد!

در درام ،رین و کریستال نقش های اصلی هستند و ال، هویا از گــروه اینفینیتی و دنی همراه بازیگرانی چون پارک یونگ کیو، کیم هی یون، و....بازی میکنند. که یک درام فانتزی خنده دار رمانتیک است که در آن مردان و زنان جوان دردای یکدیگر التیام میدهند و عشق به یکدیگر را یاد میگیرند.

کارگردان گفت: "من خوشحالم که همه ی بازیگرانی که می خوام باهاشون کار کنم رو ملاقات کردم.. از آغاز در تابستان گرم تا پایان وزش سرما بیایید سخت کار کنیم." نویسنده هم گفت، "لطــفا در این پروژه با قلب مهربان کار کنید. مطــمئن باشید من سخت کار میکنم تا از روی بازیگران خجالت نکشم. "

SBS گفت، "دختر دوست داشتنی من" درباره صنعت موسیقی است که حتی در تمرین فیلنامه خوانی، همه هارمونی خاص خوبی وجود داشتند که بعدها بهش افتخار میکنیم. وقتی پخشش شروع بشه، بیننده ها میتونید این احساسات خوب رو دریافت کنند ، بنابراین شما منتظـر این درام باشید.. "

این سریال برای اولین بار در 26شهریور پخش خواهد شد.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
جشن پایان 'Trot Lovers' همراه با بازیگران
resim

Eunji از گــروه ای پینک ، Ji Hyun Woo،Shin Sung Rok و Son Ho Joon نظـــراتشان را بعد از به اتمام رسیدن درام
'Trot Lovers' به اشتراک گذاشتند.

بازیگران و کارکنان این درام در 12 اوت به مناسبت اتمام سریال ، در یکی از رستوران های سئول جشن گرفتند.
Eunji اینگونه خداحافظـــی کرد:"اول از همه ی ببینندگان 'Trot Lovers' که تا پایان ما رو دنبال کردند تشکر می کنم ،
من در طـــول فیلمبرداری روحیه خیلی خوبی داشتم."

Ji Hyun Woo گفت:"با تشکر از همه ی بینندگانی که عاشق این سریال بودند."

Lee Se Young اظـــهار داشت:"این اولین درام 16 قسمتی من بود.از اینکه به سرعت تموم شد ناراحتم.من با یه
درام بهتر دیگه برمی گردم. با تشکر از همه ی ببینندگانی که ما رو دوست داشتند."

Shin Sung Rok گفت:"از همه ی بینندگانی که شخصیت من رو تو درام دوست داشتند تشکر می کنم.نسبت به سریال
تو از کدوم ستاره ای شخصیت درخشان تری داشتم. بینندگان شخصیت های مختلفی از من دیدند."

در آخر نیز Son Ho Joon گفت:"بعد از 'Reply 1994' این اولین بار بود با همسن و سال هام بازی میکردم و خیلی فان
داشتیم.اگرچه ریتینگ این درام خیلی بالا نبود ولی من تاسف نمیخورم.واقعا در طـــول فیلمبرادری خیلی سرگرمی داشتیم
و به این میگن یه تولید خوب."

این سریال با افزایش1.6 درصدی در قسمت آخر و مجموعا با ریتینگ8.9% با بدست اوردن رتبه دوم به کار خودش پایان داد.
این در حالی که رقیبان این سریال یعنی 'The Night Watchman' با 11.3% در مقام اول و 'Temptation' با 8.6% در مقام
سوم این هفته قرار دارد.

'Finding True Love' با بازی اریک مون،Sung Joon و Jung Yoo Mi از 18 اوت جایگزین این درام می شود.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
چشمتون درد میگیرها.یه لحظـه ولش کنید دیگه.

resim
سریال دوست داشتن تو مقدر شده Fated to Love You' 'تصاویری از جانگ هیوک و جانگ نا را از پشت صحنه که برای فیلمبرداری تمرین میکنند منتشر کرد!

به نظـر می رسد این دو در هر زمان تمرین میکنند - در یکی از عکس ها، جانگ هیوک هنوز گیره به موهاشه تا موهاش بهتر حالت بگیره. اما این همه چی نیست! حتی زمانی که آنها فقطـ یک فیلنامه دارند، بیش از بیش با هم فیلمنامه رو چکش میکنند.

عوامل هم گفتند: "جانگ هیوک و جانگ نا را تمام وقت در لوکیشن ها و حتی در مدت زمان کوتاهی که دوربین خاموش است و یا زمان استراحت با یکدیگر صحبت میکنند، آنها همیشه در حال تمرین اند و فیلنامه رو ول نمیکنند. آنها در کل مجموعه در نقششون هستند. "

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
اریک شینهوا 10روز دیگه با سریالش برمیگرده
resim

به تازگی در این فصل رنگ 'قرمز' هم در موسیقی و هم در درام ها دیده میشه. سریال دوشنبه سه شنبه آینده KBS 2TV به اسم در جست و جوی عشق واقعی 'Finding True Love' هم به طــور آشکارا در پوستر خود از رنگ قرمز استفاده کرده!

تمام آنچه که می توان گفت اینه که جانگ یو می یک دختر خوش شانسه که مرکز توجه اریک از گــروه Shinhwa و سونگ جون است که طــرفداران برای دیدن مثلث عشقی بینشون هیجان زده کرده.

سونگ جون نقش نام ها جین، که متخصص جراحی زیبایی و دوس.پسر هان یوه ریوم (با بازی جلنگ یو می) رو به عهده داره. این مثلث عشقی هنگامی که دوس.پسر قبلی هان یوه ریوم یعنی کانگ ته هه (با بازی اریک) سعی میکند دوباره قلب هان یوه ریوم تسخیر کنه ایجاد می شه .

این سریال بعد از سریال عاشقان تروت 'Trot Lovers' در تاریخ 27 مرداد روی آنتن خواهد رفت!

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
[عکس: m21dra7ib823q9ohrb3c.jpg]
بعد از خبر پیشنهاد نقش اول مرد سریال Pride and Prejudice به Choi Daniel حالا گفته شده که نقش اول زن سریال هم به…

بازیگر Kim Ah Joong پیشنهاد داده شده.
یک مسئول از کمپانی Kim Ah Joong در این مورد گفته:” نقش اول زن سریال به Kim Ah Joong پیشنهاد شده و اون فعلا داره روی پیشنهاد فکر میکنه و هنوز هیچ چیز قطعی نیست.”
نقشی که بهش پیشنهاد شده، نقش یک وکیل سرسخت هست که همیشه دوست داره حقیقت رو کشف کنه. و داستان هم داستان عشقی در فضای حقوقی و دادگاهی هست.
قبلا هم گفتم که نویسنده ی سریال گفته شده Lee Hyun Joo هست و هم چنین کارگردان هم Kim Jin Min خواهد بود.
سانی فنز
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
[عکس: 73569027065737111956.jpg]
فیلم سینمایی Tazza2 در روز اول  پخشش با استقبال بی نظیری رو به رو شد ….

Tazza 2 که دیروز به روز پرده رفت تنها برای روز اولش  201,044 نفر بیننده داشته و در صدر باکس افیس این هفته قرار گرفته .
دومین فیلم در این باکس افیس Lucy با 143,235 بیننده با بازی Scarlett Johansson و  Choi Min Shik هست و سومین فیلمی که بیشترین بیننده رو داشته My Brilliant Life با 101,041  بیننده هست
سانی فنز
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
رین؛کریستال؛L :مثل بچه آدم سریال مارو ببینین!September 17, 2014

resim

هشتا از بازیگرای سریال "دختر دوست داشتنی من" سریال جدیدشون رو تبلیغ کردن و از طــرفدارا و بیننده ها خواستن که این برنامه رو از دست ندن!

رین و کریستال که زوج اصلی در سریال هستن ، به همراه همبازیشون چا یه ریون یه پوستر رو نگه داشتن که روش نوشته "17سپتامبر اولین قسمت سریالمونه ؛ اونو از دست ندین ! گرفتین ؟"

شور و شوق بازیگران اصلی این سریال بقیه ی بازیگرای سریال رو هم به فعالیت واداشته . از اونجایی که همه شون پوسترهای یکسانی در دست گرفتن و با اعتماد به نفس کامل دارن لبخند میزنن . باقی بازیگرای اصلی که برای تبلیغات این سریال کمک کردن شامل ، ال از اینفینیت ، کیم جین وو ، کیم های ایون ، الکس و لی سوزی هستن .

اولین قسمت سریال "دختر دوست داشتنی من" 17سپتامبر به نمایش در اومد ؛ شما اولین قسمت رو دوست داشتین ؟

پاسخ
roseسپاس شده توسط:

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی