• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین اخبار موسیقی ایران
Photo 
تو این تاپیک آخرین اخبار مربوط به موسیقی ایران میشه را بذارید
یکیو میخواستی و رفته
من میدونم که چه سخته
داره با خاطره بازی
میگذره روزهای هفته
وسط این همه کابوس
یادش ارومت نکرده
ارزو کن اگه شاده
دیگه هیچ وقت برنگرده
عشق ادم هرجا باشه
یادش آرزو میسازه
پس به یاد اون شروع کن
با یه آرزو تازه
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
[rtl]واکنش پیرنیاکان به لغو کنسرت‌های مشهد[/rtl]
[rtl][عکس: 1356509224_IMAGE634116049425312500.jpg]

داریوش پیرنیاکان گفت: نیروی انتظامی در تجمعاتی نظیر کنسرت‌ها و برنامه‌هایی که مجوز رسمی دارند، مسئولیت دارد که امنیت آن‌ها را به نحو احسن فراهم کند نه اینکه بگوید از برگزاری کنسرت جلوگیری می‌کنیم

در پی اظهارات رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی مبنی بر اینکه مجوز هیچ کنسرتی در مشهد داده نمی‌شود، داریوش پیرنیاکان دبیر و سخنگوی خانه موسیقی از متولیان فرهنگی خواست تا در این‌باره و به منظور روشن شدن حدود و ثغور وظایف و مسئولیت نهادهای مختلف توضیح دهند.

داریوش پیرنیاکان گفت: از دو منظر باید به این مساله نگاه بکنیم، یکی اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید موضع خودش را مشخص بکند که مسائل فرهنگی زیر نظر این وزارتخانه است یا زیر نظر نیروی انتظامی انجام می‌شود؟

وی افزود: نیروی انتظامی وقتی جلوی کنسرتی را می‌گیرد و یا اینکه فرمانده نیروی انتظامی یک منطقه می‌گوید اجازه برگزاری کنسرت نمی‌دهیم، باید نامه و سندی نشان دهد که این موضوعات از زیرمجموعه‌های آنهاست و می‌توانند در مسائل فرهنگی نظر بدهند.

دبیر و سخنگوی خانه موسیقی گفت: ما بر این باور هستیم که تمام مسائل فرهنگی کشور زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. هیات مدیره خانه موسیقی هم تصویب کرده نامه‌ای از طرف این نهاد به وزیر ارشاد نوشته شود و در مورد این قضیه از ایشان سوال و استعلام شود که این موضوعات به نیروی انتظامی هم مربوط است یا خیر.

پیرنیاکان اظهار کرد: طبق قانون مجوز را وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی صادر می‌کند. اگر قرار باشد که نیروی انتظامی جلوگیری کند، پس باید مجوز را هم آنها صادر کنند. پس فرمانده نیروی انتظامی چطور اظهار نظر می‌کند و می‌گوید از برگزاری کنسرت‌های موسیقی جلوگیری می‌کنم. این موضوه به لحاظ قانونی باید برای ما و جامعه موسیقی مشخص شود.

این نوازنده تار در ادامه با اشاره به وظیفه نیروی انتظامی در کنسرت‌ها و تجمعات هنری افزود: نیروی انتظامی در چنین تجمعاتی که بر اساس مجوز رسمی برگزار می‌شود وظیفه و مسئولیت دارد که امنیت آنها را به نحو احسن فراهم کند نه اینکه در بحث سیاستگذاری فرهنگی ورود کنند و بگویند نمی‌گذاریم کنسرت برگزار شود.

پیرنیاکان با اشاره به لغو برخی کنسرت‌ها در شهرستان‌ها هم گفت: حتی گاهی یک نماینده از طرف یکی از ارگان‌ها در دانشگاهی می‌گوید من اجازه برگزاری کنسرت نمی‌دهم همانطور که در کرمان جلوی کنسرت گروه «شهنازی» در دانشگاه را گرفتند و گفتند دانشگاه فقط برای کارهای فرهنگی است. مثل اینکه موسیقی جزو کارهای فرهنگی نیست! این هم باید برای ما مشخص شود که موسیقی جزو هنر و فرهنگ این مملکت هست؟ مسئولان فرهنگی باید در این موارد توضیح دهند.

دبیر و سخنگوی خانه موسیقی در مورد مساله ثبت ساز تار به نام جمهوری آذربایجان هم گفت: این بحث هم در هیات‌مدیره انجام گرفت و قرار شد تیمی در اینجا اسنادی را جمع آوری کند و به مسئولین سازمان ملی یونسکو و سازمان میراث فرهنگی ارائه شود. اگر این نهادها طبق وظایفشان به این مساله رسیدگی کنند که کار روال خود را پیدا می‌کند. اگر هم رسیدگی نکنند، خانه موسیقی به عنوان یک نهاد مدنی و تشکل صنفی تمام موسیقی دانان ایران رأسا طبق دادخواستی شکایت خود را به مجامع ذی ربط ارائه خواهد کرد.

[/rtl]
یکیو میخواستی و رفته
من میدونم که چه سخته
داره با خاطره بازی
میگذره روزهای هفته
وسط این همه کابوس
یادش ارومت نکرده
ارزو کن اگه شاده
دیگه هیچ وقت برنگرده
عشق ادم هرجا باشه
یادش آرزو میسازه
پس به یاد اون شروع کن
با یه آرزو تازه
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
[rtl]لغو کنسرت بهداد بابایی به دلیل نزدیکی به ماه محرم[/rtl]
[rtl][عکس: 1352208592_8-19.JPG]

کنسرت بهداد بابایی نوازنده سه‌تار و ردیف‌دان که قرار بود 18 آبان در سالن پتروشیمی تبریز برگزار شود، به رغم طی مراحل دریافت مجوز، با عدم همراهی مسئولان ارشاد تبریز لغو شد.

بابایی ضمن اعلام این مطلب گفت: وقتی مدیر برنامه‌های این کنسرت به من اطلاع داد که برنامه لغو شده است، دچار حیرت شدم، چرا که فکر نمی‌کردم برای یک دونوازی ساده(سه تار و تنبک) هم مشکلاتی بوجود آید.

بابایی در پاسخ به این پرسش که دلیل لغو کنسرت چه بود، گفت: به صورت کتبی به ما چیزی ندادند اما گفتند، از آنجا که نزدیک ایام محرم هستیم، صلاح است که برنامه موسیقی در شهر تبریز نباشد.

این در حالی است تا آنجایی که به من اطلاع دادند، در همین روزهایی که این مسؤول از در مخالفت با اجرای موسیقی برآمده است، در شهرهای قائم شهر گروه موسیقی «پایور» با حضور محمد اسماعیلی و سعید ثابت، در شهر ساری گروه موسیقی «رودکی» با صدای عبدالحسین مختاباد و در شهر رشت گروهی دیگر کنسرت برگزار می‌کنند. ضمن آنکه در تهران هم گروه‌های موسیقی پاپ بر صحنه هستند.

بابایی با اشاره به اینکه نامه تقاضای برگزاری کنسرت را اداره ارشاد تبریز برای مرکز ارسال کرد و دفتر موسیقی ارشاد هم بلافاصله مجوز اجرا صادر کرد، گفت: متاسفانه مدیر این برنامه در تبریز برای این کنسرت پوستر چاپ کرد و حتی هزینه اجاره سالن هم پیش پرداخت شد و از این بابت زیان فراوانی تقبل کرد.

بابایی در پایان با انتقاد از سیاست‌های اعطای مجوز و دوگانگی‌ها و تناقض‌هایی که در این زمینه وجود دارد، اظهار کرد: از مسؤولان می‌خواهم که فکری برای این مسئله بکنند، چرا که بر خلاف هنرمندان دیگر موسیقی که فضا و رسانه داخلی و خارجی در اختیار دارند که خودشان و کارشان را تبلیغ کنند، هنرمندان موسیقی ردیفی و اصیل ایرانی از امکانات این چنینی محروم هستند؛ تنها تالارهای موسیقی برای آنها باقی مانده است و کارشکنی و اعمال سلیقه در برنامه‌های این گروه از اهالی موسیقی در نهایت به تضعیف فرهنگ و نمادهایی تبدیل می‌شود که مسوولان هر روزه شعارش را می‌دهند.

[/rtl]
یکیو میخواستی و رفته
من میدونم که چه سخته
داره با خاطره بازی
میگذره روزهای هفته
وسط این همه کابوس
یادش ارومت نکرده
ارزو کن اگه شاده
دیگه هیچ وقت برنگرده
عشق ادم هرجا باشه
یادش آرزو میسازه
پس به یاد اون شروع کن
با یه آرزو تازه
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
[rtl]محسن یگانه: حباب ، آخرین آلبوم من است[/rtl]
[rtl][عکس: 1355400659_mohsen-yeganeh2.jpg]

اخبار موسیقی ایران : محسن یگانه پس از 3 سال سکوت با حضور در برنامه رادیویی «اینجا شب نیست» گفت: مطمئن باشید «حباب» آخرین آلبوم من است، البته من از موسیقی خداحافظی نمی‌کنم، اما تک آهنگ کار می‌کنم.

محسن یگانه خواننده و آهنگساز بامداد چهارشنبه 22 آذر ماه، پس از گذشت سه سال با حضور در برنامه «اینجا شب نیست» در شبکه رادیویی جوان، سکوت رسانه‌ای خود را شکست و صحبت‌های جالبی را در مورد ورود به عرصه موسیقی و آثارش گفت که بخشی از این سخنان در ادامه می‌آید:

بنابراین گزارش یگانه در پاسخ به این سؤال که چه زمانی متوجه شدید که صدایتان برای خوانندگی خوب است و به عرصه موسیقی ورود کردید، گفت: در دوران ابتدایی به مسابقات فرهنگی هنری می‌رفتم و به صورت حرفه‌ای قاری قرآن بودم و البته گروه سرود هم بود، بعد از آن هم وارد وادی تئاتر شدم و بازیگر خوبی بودم البته فعالیت‌هایم بعد از دبیرستان به همین جا ختم شد، چون ماجرای کنکور پیش آمد و کمی از آن فاصله گرفتم، اما شروع فعالیت موسیقی من وقتی بود که یک گیتار خریدم.

وی ادامه داد: باید بگویم در طول همه 10 سالی که موسیقی کار می‌کنم از لحظه اول که گیتار را خریدم، فقط 6 جلسه به کلاس آموزش رفتم و یک بار هم چند سال پیش به جلسه‌ای دیگر. یعنی برای هیچ چیز تنظیم، سرودن ترانه، ساختن ملودی و حتی ضبط ترانه‌ها آموزشی ندیدم تک تک اینها را با تجربه به دست آوردم البته به خاطر همین یاد گرفتن از طریق تجربه خیلی عقب ماندم، اما خب بعضی وقت‌ها شرایط مادی آدم اجازه نمی‌دهد. من حتی یادم هست زمان آنقدر کامپیوتر نداشتم که بعد از آن در طول 3 الی 4 سال 11 لب‌تاپ خریدم.

‌* تو این وسط با یک گیتار چه می‌کنی؟

این موسیقیدان درباره اینکه آیا خانواده با ورود شما به عرصه موسیقی موافق بودند یا مخالف؟ گفت: خانواده با این تصمیم من مشکل داشتند چرا که من بچه درس خوانی نبودم و می‌دانستم که اگر درس بخوانم موفق می‌شوم. خواهر من الان فوق تخصص می‌خواند یکی از خواهرهای دیگر من هم دندانپزشک است مادرم هم استاد دانشگاه و به خاطر همین می‌گفتند تو این وسط با یک گیتار چه می‌کنی؟! اما بالاخره موفق شدم و همه اینها گذشت.

وی در ادامه در مورد انتشار اولین آلبوم خود گفت: بعد از اینکه دانشگاه را در ترم 6 مهندسی صنایع ترک کردم تا انتشار اولین آلبومم دو سال طول کشید، نفس‌های بی‌هدف با بازسازی دوباره آهنگ‌هایی که قبلا از من پخش شده بود برعکس آن چیزی که فکر می‌کردم نتیجه‌ای بسیار بسیار خوبی داد شاید به این دلیل که شعر، ملودی و تنظیمات آن بسیار یکدست بود و من به فکر حرفه‌ای بودن یا بازخورد آن در بین مخاطبان نبودم.

‌* گرفتن CD اولین آلبومم را تا عمر دارم، فراموش نمی‌کنم

یگانه در ادامه صحبت‌های خود بیان داشت: نکته جالب دیگر این است که اولین بار که CD آلبومم را گرفتن روی سن در کنسرت کیش بودم، آقای عرب‌شاهی CD اولین آلبومم را دادند و این لحظه را تا وقتی که زنده‌ام فراموش نمی‌کنم.

وی در پاسخ به توضیح اختلافش با فرزاد فرزین گفت: اختلاف ما از سر آهنگ این سکوت نبود و خیلی دورتر از این حرفها بود. شخصی باعث کلاهبرداری از من شد فرزاد فرزین هم از این قضیه جدا نبود یعنی او هم در این ماجرا قربانی شد.

‌‌* بعضی وقت‌ها از آهنگ «سکوت» بدم می‌آید!

بعضی وقتها از آهنگ سکوت بدم می‌آید، می‌ترسم، حرصم می‌گیرد آخر چرا باید یک آهنگ باعث شود من اینقدر در ساخت کارهای بعدی‌ام مراقب باشم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ذکر خاطره‌ای پرداخت و گفت: زمانی در جاده با سرعت زیاد رانندگی می‌کردم پلیس جلوی مرا گرفت و جریمه‌ام کرد وقتی اسمم را دید بعد از اینکه برگه جریمه را به من داد گفت یکی از CD های آلبومت را به من بده.

یگانه در پاسخ به اینکه غم زندگی‌ات چیست؟ گفت: برای من اول، زمان مهمتر از همه است اینکه به راحتی می‌گذرد و پس از آن از دست دادن عزیزی که جایش همیشه خالی است.

‌* خداحافظی نمی‌کنم

وی در پایان صحبت‌هایش گفت: بعد از بعد از 3 آلبوم که از من پخش شد بعد از این تک آهنگ کار می‌کنم مطمئن باشید، حباب آلبوم آخرم است، خداحافظی نمی‌کنم اما دیگر آلبوم انتشار نمی‌دهم شاید به این دلیل که من زیادی برای کارهایم وقت می‌گذارم همین الان هم 6 ماه طول می‌کشد که کار روزمره‌ام برگردد.

[/rtl]
یکیو میخواستی و رفته
من میدونم که چه سخته
داره با خاطره بازی
میگذره روزهای هفته
وسط این همه کابوس
یادش ارومت نکرده
ارزو کن اگه شاده
دیگه هیچ وقت برنگرده
عشق ادم هرجا باشه
یادش آرزو میسازه
پس به یاد اون شروع کن
با یه آرزو تازه
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
[rtl]اولین کنسرت محسن چاوشی در اسفند91 برگزار میگردد[/rtl]
[rtl][عکس: 1354525065_41-400x250.jpg]

اختصاصی اخبار موسیقی ایران: کنسرت محسن چاوشی به رهبری بهروز صفاریان در اسفند 91 برگزار می گردد.

مدیر اجرایی کنسرت چاوشی در گفت وگو با اخبار موسیقی ایران افزود: این کنسرت بعد از جشنواره موسیقی فجر برگزار خواهد گردیید.
وی افزود در تلاشیم تا بتوانیم استادیوم 12 هزار نفری آزادی را برای چند شب اجرای چاوشی آماده کنیم
وی افزود محسن چاوشی کاملا برای اجرای کنسرت آماده است وتمامی گروه موسیقی با انتخاب بهروز صفاریان رهبر ارکستر انتخاب گردییده است.

[/rtl]
یکیو میخواستی و رفته
من میدونم که چه سخته
داره با خاطره بازی
میگذره روزهای هفته
وسط این همه کابوس
یادش ارومت نکرده
ارزو کن اگه شاده
دیگه هیچ وقت برنگرده
عشق ادم هرجا باشه
یادش آرزو میسازه
پس به یاد اون شروع کن
با یه آرزو تازه
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
[rtl]حسین علیزاده برای فیلم «آسمان زرد کم‌عمق» می‌نوازد[/rtl]
[rtl][عکس: 1354022798_Sotakbar%20-%20ISNA%20(21%20of%2028).jpg]

حسین علیزاده نوازنده چیره‌دست تار و سه‌تار برای فیلم سینمایی «آسمان زرد کم‌عمق» موسیقی می‌نویسد.

بهرام توکلی در این رابطه گفت: «آسمان زرد کم‌عمق» هم‌اکنون در مرحله پایانی صداگذاری و موسیقی است.

این کارگردان ادامه داد: حسین علیزاده ساخت موسیقی بر روی این فیلم را شروع کرده و قرار است در «آسمان زرد کم‌عمق» با هم همکاری داشته باشیم.

از جمله مهم‌ترین کارهای حسین علیزاده در زمینه موسیقی‌فیلم ساخت موسیقی فیلم «ملکه» است که در سال 90 برنده سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن جشنواره فیلم فجر شد.

موسیقی‌ فیلم «آواز گنجشک‌ها» نیز سیمرغ بلورین دیگری را برایش به ارمغان آورد.

این نوازنده چیره‌دست رکورد‌دار دریافت سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن از جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌های «گبه»، «زشت و زیبا»، «آواز گنجشک‌ها»، «ملکه» است.

«لاک‌پشت‌ها هم پرواز می‌کنند»، «زمانی برای مستی اسب‌ها»، «دختران خورشید»، «زشت و زیبا»، «گبه»، «ابر و آفتاب»، «در چشم باد»، «چوپانان کویر» و...از جمله فعالیت‌های حسین علیزاده در زمینه موسیقی فیلم است.

[/rtl]
یکیو میخواستی و رفته
من میدونم که چه سخته
داره با خاطره بازی
میگذره روزهای هفته
وسط این همه کابوس
یادش ارومت نکرده
ارزو کن اگه شاده
دیگه هیچ وقت برنگرده
عشق ادم هرجا باشه
یادش آرزو میسازه
پس به یاد اون شروع کن
با یه آرزو تازه
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
پس از هفت سال تلاش بي وقفه؛

«وقتی به تو فکر می‌کنم» امين حبيبي مجوز گرفت

resim

بوشهر موزيك - امين حبيبي خواننده اي است كهشاید او را با نام و یا چهره نشناسید. ولی بی‌شک همگی آهنگ‌ها و صدای او را شنیده‌اید . از آهنگ «بی‌قرار» (اون که یه‌وقتی تنها کسم بود) گرفته تا «فدای تو چشام»، «عروس»، «جایی نرو»، «عشق همیشگی»، «تولد»، «زخمی» و... هرکدام‌ یادآور خاطراتی هستند که شاید اکثر آن‌ها در لحظات تنهایی اتان رقم خورده است. با نام بردن از این آهنگ‌ها بی‌شک به یاد خواننده‌ای با عنوان همایون می‌افتید که بارها در مورد این سوءتفاهم توضیح داده شده است. همایونی که اصلاً وجود خارجی ندارد و فقط یک عنوان است که آن‌هم به دليل اطلاع‌رسانی نادرست، آلبوم «عشق همیشگی» با عنوان همایون به دست شما رسید. اتفاقی که تا امروز مشکلاتش هنوز هم دامن‌گیر امین حبیبی است.

امين جبيبي در گفت و گو با موسيقي ما ضمن اشاره به موقعيت هايي كه از دست داده است گفت: تا كنون سعي كرده ام خواننده بي حاشيه اي باشم. همیشه از هیاهو دور بوده ام جز کارم به هیچ‌چیز دیگری فکر نمی‌کنم.

حبیبی که شاید بتوان لقب بدشانس‌ترین و یا بی‌حاشیه‌ترین خواننده‌ را به او نسبت داد، در ادامه گفت: شاید به جرات بتوان گفت عجیب‌ترین اتفاقات بازار موسیقی داخل ایران برای من رخ داده است. از لو رفتن آلبوم «عشق همیشگی» در سال‌های گذشته و معروف شدن آن آلبوم با نام خواننده‌ای جعلی با عنوان همایون گرفته تا برنامه‌هایی که با سوءاستفاده از نام من در نقاط مختلف برگزار می‌شد.

وي كه در سال گذشته شاهد دستگيري افرادي بود كه با نام او به برگزاري كنسرت اقدام مي كردند در اين باره گفت: اين دوستان با نام من و تحت عنوان امين حبيبي اقدام به برگزاری برنامه کرده و کلاه‌برداری‌های کلان انجام می‌دادند که با پی‌گیری‌های من و مراجع قضایی كه خود شما نيز در يكي از اين دستگيري ها حضور داشتيد، بعد از حدود سه سال به دام افتادند. اتفاقاتی از این دست که شاید هرجای دیگری از دنیا رخ می‌داد بسیار شگفت‌انگیز به نظر می‌رسید. ولی ظاهراً این‌جا زیاد مهم به‌نظر نمی‌آید.

وي تاكيد كرد: کجای دنیا را سراغ دارید که یک‌نفر در یک سالن بزرگ اقدام به برگزاری برنامه کند (آن‌هم برنامه‌ای که تمام مجوزهای لازم را دریافت کرده است) و خود را یک خواننده جا بزند و با لب زدن بر روی صدای خواننده‌ اصلی، پنهان کردن چهره‌اش در پشت عینک و یا هزار چیز دیگر، میلیون‌ها تومان از مردم کلاه‌برداری کند و با آن‌همه دردسر و پی‌گیری به دام بیفتد و در نهایت یک‌شبه به آغوش گرم خانواده‌اش بازگردد؟!

وي در ادامه سخنان خود در پاسخ به اينكه نسبت به گلايه علاقه مندان و هوادارانش چه عكس العملي در خصوص تاخير در انتشار آلبومش دارد، يادآوري كرد: هیچ‌وقت حرف بی‌حساب نزده‌ام و یا خدای نکرده دروغی نگفته‌ام. مشکل این‌جاست که مقصر اصلی من نبوده‌ام. چراکه همیشه در لحظه‌های آخر، تمامی برنامه‌ریزی‌ها به‌هم می‌ریخت و تنها دلیلش هم دوست‌نماهایی بوده‌اند که روی حرف‌شان حساب باز می‌کرده‌ام.

حبيبي افزود: مطمئناً خود من بیشتر از هرکسی دوست دارم این آلبوم هرچه زودتر به دست شما برسد چرا که هر هنرمندی با مخاطبش زنده است و دوست دارد کارش دیده شود. ولی چه‌کنم که همه‌چیز دست من نیست. تمام کسانی که من‌ را از نزدیک می‌شناسند، می‌دانند که هیچ‌وقت زیر بار حرفِ زور کسی نمی‌روم و حاضر نیستم به‌خاطر پول و یا هر مسئله‌ دیگری به کسی باج بدهم. من به کاری که می‌کنم اعتقاد دارم و برایم بسیار باارزش است. نه من دوست دارم و نه شما راضی هستید کاری را انجام دهم که به‌واسطه‌ آن یک مشت آدم سودجو از کار من و احساسات شما سواستفاده کنند. قطعاً اگر این‌کار را بکنم بیشتر از هرکسی به شما و مخاطبانم بی‌احترامی کرده‌ام و من هیچ‌وقت این‌کار را انجام نمی‌دهم.

اين خواننده در ادامه گفت: شاید به همین دليل است که مدت‌هاست دیگر درباره‌ زمان پخش آلبوم هیچ حرفی نمی‌زنم. مطمئن باشید روزی که تمام کارها به پایان برسد در این باره صحبت خواهم کرد. نمی‌خواهم به‌ دليل کارشکنی‌های دیگران، یک‌بار دیگر متهم به بدقولی شوم. تنها حرفی که الان می‌توانم بزنم این است که خدا را شکر مراحل گرفتن مجوز به پایان رسیده و دیگر هیچ مشکلی در اداره‌ ارشاد وجود ندارد و آلبوم آماده‌ی ارائه به بازار است. اما هنوز با شرکت خاصی قرارداد ندارم و در حال حاضر مشغول رایزنی برای پخش هرچه‌ بهتر آلبوم در بازار هستم. تمام سعی ما بر این است که آلبوم توسط یک شرکت که پخش مناسبی دارد وارد بازار شود اما باز هم می‌گویم درمورد زمان پخش هیچ قولی نمی‌دهم.

او كه هفت سال است آلبومي روانه بازار نكرده است در اين باره توضيح داد: مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته‌ام که فکر نمی‌کنم الان وقت مناسبی برای بازگو کردن آن‌ها باشد. مشکلاتی که اغلب از جانب افرادی به وجود آمد که به‌وقتش آن‌ها را به همه‌ شما معرفی خواهم کرد و در مورد آن‌ها مفصلاً صحبت می‌کنم. اگر به جای هفت سال هفتاد سال هم طول بکشد، کاری را که باعث شود پیش مردم شرمنده شوم، بیرون نمی‌دهم. در طی این سال‌ها سکوت کرده‌ام، فقط به‌ این‌ دليل که نمی‌خواستم کسی از حرف‌هایم سواستفاده کند. اگر تمام اینترنت را جستجو کنید، فکر نمی‌کنم به اندازه‌ انگشت‌های دست از من مصاحبه و حتی عکس پیدا کنید. چراکه همیشه سعی داشته‌ام در خلوت خودم و با تمام احساسم وقتم را صرف کارهایم کنم. در طی این مدت نه کار غیراخلاقی کردم و نه با شبکه‌های غیرمجاز کار کرده‌ام و نه هرکار دیگری که باعث شود بهانه دست بعضی‌ها بدهم. اما انگار مشکل چیز دیگری بود که فکر می‌کنم صحبت‌ کردن در این‌باره باز هم مشکلات دیگری را به‌وجود آورد و همان‌طور که قبلاً گفتم الان وقت مناسبی برای بازگو کردنش نیست.

او درباره‌ی جزئیات آلبوم «وقتی به تو فکر می‌کنم» گفت: این آلبوم شامل یازده قطعه است که تمامی ترانه‌ها و ملودی‌هایش را خودم ساخته‌ام. هشت قطعه از این آلبوم را خودم تنظیم کرده‌ام و زحمت سه قطعه‌ دیگر را رضا تاجبخش، شهاب اکبری و نیما وارسته کشیده‌اند. فضای ترانه‌ها و ملودی‌های این آلبوم شبیه کارهای قبلی‌ است، اما فضای تنظیم‌ها کمی تغییر کرده است. در این آلبوم سعی کرده‌ام از سازهای زنده، بیشتر استفاده شود و تنظیم‌ها به‌روزتر باشد.

امین حبیبی در پايان گفت: در آخر، با تمام این حرف و حدیث‌ها، باز هم از محبت‌های مخاطبانم ممنونم و همیشه وامدار حمایت‌هایشان هستم. چراکه همه می‌دانند در طی این سال‌ها بدون هیچ چشم‌داشتی کارهایم را به مخاطبانم هدیه کرده‌ام. بدون این‌که بابت آن‌ها یک‌ ریال پولی از کسی دریافت کرده باشم. خدا را شاهد می‌گیرم که با تمامی این مشکلات هیچ‌وقت در کارم کم نگذاشته‌ام و کاری را سرسری انجام نداده‌ام. چون به این معتقدم که اگر برای مخاطبت ارزش قائل نباشی مطمئناً آن‌ها نیز برای تو و کارهایت ارزشی قائل نخواهند بود. امیدوارم این‌بار هم پیش همه سربلند باشم و خجالت‌زده‌ مردم نشوم.

منبع : موسیقی ما

تو فرق داری با همه دنیا...

من عاشقِ این حسِ تبعیضم...
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
خبرگزاری آسوشیتدپرس با انتشار یک آلبوم تصویری گزارشی درباره رواج موسیقی زیر زمینی در ایران منتشر کرده است و می نویسد نوعی موسیقی زیر زمینی غیر رسمی به دلیل محدودیت های اعمال شده از سوی حکومت بر موسیقی در حال گسترش است.
به گزارش عصر ایران در این گزارش با اشاره به فعالیت صدها موزیسین و خواننده زیر زمینی در ایران می نویسد پس از انقلاب اسلامی و با توجه به اعمال محدودیت هایی درباره موسیقی بسیاری از خوانندگان و نوازندگان ایرانی در دهه 1980 ایران را ترک کردند.
در این گزارش با اشاره به اینکه بعدها دولت ایران اجازه داد نوعی از موسیقی پاپ (مجاز) در این کشور به طور رسمی فعالیت کند می نویسد اجازه برگزاری کنسرت های پاپ داده می شود اما برخی موزیسین ها و خواننده ها می گویند در موسیقی زیر زمینی مجبور به رعایت محدودیت های موسیقی رسمی نیستند وراحت تر می توانند فعالیت کنند.
در ادامه این گزارش به نقل از یکی از فعالان موسیقی زیرزمینی در ایران می گوید:" روی آوردن به موسیقی زیر زمینی به معنای مخالفت با حکومت نیست بلکه به این معنا است که ما می خواهیم آنجور که می خواهیم کار کنیم."
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
هیییییییی خدا
کسی میدونه آهنگ شوخی فرزاد فرزین کپی برابر اصل آهنگ LUKY GUY کیم هیون جونگ که11 اکتبر سال 2011 منتشرشده؟در کمال وقاحت اهنگ سازشم گفته خودمم ؟؟!!
حتی کاراهنگشم مثه همونه باین تفاوت که چون تو ایران پ.ا.س.ت.و.ر حرامه فقط پول میریزه
اخه یعنی چی این کار؟؟!!!!!!resimresimresimresim
قلــ ــب عزیز لطفــا خفــﮧ شـــو و در همـﮧ کارها
"دخالــت" نــــکن !
هـمان کـﮧ خــ ـ ــون "پمـــپاژ" کــــنــﮯ کافـیسـت . . .
اگر هــم "خـــستــﮧ" شـدے اجبــ ــارﮮ نیسـت به کــار...
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
آلبوم جدید محسن چاوشی به نام پاروی بی قایق به زودی 

آلبوم جدید محمد بی باک آبان ماه 

بعد از مدتها آهنگ جدید شاهین فلاکت به نام یکی بود یکی نبود به زودی

همکاری یاس و Tech N9ne در حرکتی انقلابی برای اتحاد رپ ایران و امریکا به زودی

آهنگ جدید سامان جلیلی به نام تقاص به زودی 

آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق یک طرفه به زودی 

آلبوم جدید و مجاز علیرضا فرد به نام عذاب وجدان بعد از محرم 

آهنگ جدید پیروز به نام صدای ایرانیان  به زودی

آهنگ جدید علیرضا طلیسچی به نام رو به روی من  به زودی

آلبوم جدید بهزاد پکس به نام برج میلاد  بعد از محرم