رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اختصاصی] ترول به دنبال شما :) سوژه نشی
Big Grin 
به نام یزدان پاک

این همون تایپکی هست که دوسال پیش اپ میشد ولی متاسفانه اطلاعاتش از دست رفته

غم نخورید :) همه عکس ها و ترول های قبلیو دارم و اینجا میزارمشون:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
roseسپاس شده توسط: SIR_RAHIM ، Samira ، ARTY ، Maryam ، Saeed ، One Angel ، dorsa
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رحیم جان شما  مدیر بودی؟؟؟؟  :))  Shlak (12)
پاسخ
roseسپاس شده توسط: SIR_RAHIM ، Samira ، ARTY ، Saeed ، Sepideh37 ، One Angel ، dorsa ، zεἶղმჩ

T2631
پاسخ
roseسپاس شده توسط: SIR_RAHIM ، ARTY ، Samira ، Saeed ، Sepideh37 ، One Angel ، dorsa

دوسال پیش در چنین روز هایی LoudlaffLoudlaffLoudlaffLoudlaffLoudlaff
پاسخ
roseسپاس شده توسط: SIR_RAHIM ، ARTY ، Samira ، Saeed ، Sepideh37 ، One Angel ، dorsa ، zεἶղმჩ
اخا من اعتراض دارم اسم من به عنوان سوتی گیرند ذکر نشده __zereshk__

امسالم همین جریان بود فقط جای ی عوض شده بود کلا سعید همش سعید فقط سعید

چقدر تفاوت یه بار نشد بگه  عید ارتی  قربان مبارک __zereshk__
پاسخ
roseسپاس شده توسط: kourosh kabir ، SIR_RAHIM ، Saeed ، Sepideh37 ، Samira ، One Angel ، zεἶղმჩ
(09-15-2016, 09:09 PM)ARTY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ

به به
بفرما هلو :)) Loudlaff

اسکرین نداری ؟
پاسخ
roseسپاس شده توسط: ARTY ، SIR_RAHIM ، Saeed ، Sepideh37 ، Samira ، zεἶղმჩ
(09-15-2016, 08:41 PM)kourosh kabir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام یزدان پاک

آقا من همین جا اعلام می کنم اگه اون سوژه غلط املایی من رو رو کنید

شکست فرهنگی خورده بی  فرهنگ می شم می رم به پیرو های

پورپیران  سه نقطه می پیوندم

و با  وسایل مجهزی چون نوکیا 5  و چند تا عکس به رد وجود یه سلسله که قدمتش توسط فیزکدانان و زمین شناسان و تاریخ دانان موزه های معتبر جهانی و  وسایل پیچیده  و موادی چون اورانیوم  تایید شده پرداخت و در همین حین کل تاریخ  یونان و روم رو هم کلا زیر  سوال می برم

Shlak (2)
پاسخ
roseسپاس شده توسط: kourosh kabir ، SIR_RAHIM ، Saeed ، Sepideh37 ، Samira ، One Angel ، dorsa
(09-15-2016, 09:17 PM)kourosh kabir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-15-2016, 09:09 PM)ARTY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ

به به
بفرما هلو :)) Loudlaff

اسکرین نداری ؟

نه متاسفنه برادر تاریخ خوبی خانمتون خوبن ؟
پاسخ
roseسپاس شده توسط: SIR_RAHIM ، kourosh kabir ، Saeed ، Sepideh37 ، Samira ، One Angel ، dorsa
(09-15-2016, 09:19 PM)ARTY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-15-2016, 08:41 PM)kourosh kabir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام یزدان پاک

آقا من همین جا اعلام می کنم اگه اون سوژه غلط املایی من رو رو کنید

شکست فرهنگی خورده بی  فرهنگ می شم می رم به پیرو های

پورپیران  سه نقطه می پیوندم

و با  وسایل مجهزی چون نوکیا 5  و چند تا عکس به رد وجود یه سلسله که قدمتش توسط فیزکدانان و زمین شناسان و تاریخ دانان موزه های معتبر جهانی و  وسایل پیچیده  و موادی چون اورانیوم  تایید شده پرداخت و در همین حین کل تاریخ  یونان و روم رو هم کلا زیر  سوال می برم

Shlak (2)

خخخخ خسته نشی دلاور
پاسخ
roseسپاس شده توسط: ARTY ، SIR_RAHIM ، Saeed ، Sepideh37 ، Samira

شما سوژه بودی :)) 25r30wi
پاسخ
roseسپاس شده توسط: Sepideh37 ، Saeed ، SIR_RAHIM ، Samira ، One Angel ، dorsa

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان