رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخند عمو...بخند دندوناتو ببینم.
Big Grin 
1.این یکیش بی نمک بود حذفش کردم Mocking

2. ‏مخترع پنکه چرا به نتیجه ای نرسید که کله پنکه ۳۶۰درجه بچرخه اون پشتیا چه گناهی کردن؟

3. ‏اصغر فرهادی درونم همیشه باعث شده همه رابطه هام بدون خداحافظی تموم بشه.

4. بهترین قسمتِ زندگی کچلا اینه که اصلا سشوار نمیکشن که وسطش فک کنن کسی صداشون میزنه.

[عکس: 1232038_925.gif] 

وقتی یکی اداتو در میاره :)))) 

5. اگه پسر خوب با دختر زشت دیدین ینی واقعن دختر خوبیه، اگه دختر خوب با پسر زشت دیدین شک نکنین پسره پولداره.

6. خدایا چنان کن سرانجام کار

تو خشنود باشی و ما پولدار
پاسخ
roseسپاس شده توسط: Samira ، dorsa ، Saeed ، morvarid
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
141.جدی لباس خوابتون با لباس عادی توی خونه‌تون فرق میکنه؟ من مدرسه می‌رفتم ۹ ماه از سال کلا یه شلوار پام بود. Mocking

142.خدایا ما را از شر اینایی که تازه ازدواج کردن و تو یه بشقاب غذا میخورن در امان بدار. S (8)

143.می‌دونستین می‌تونین یه کتابو بدون این که عکس جلدشو بذارین تو اینستاگرام شروع کنین به خوندن؟ T2705
144.متاسفانه در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که دیگران هم در اون زندگی می‌کنن. S (33)

145.اگر بدونید برای تهیه هر بسته پودر بچه، چند تا بچه کشته، خشک و پودر میشن دیگه هیچوقت پودر بچه نمی‌خرید. 42 Mocking
جهان سوم جاییه که اون قاتل بیچاره تو زندونه بعد اونی که دمپاییارو خیس میکنه راست راست واسه خودش ول میچرخه!!
Shlak (2)

پاسخ
roseسپاس شده توسط: Saeed ، morvarid
146. اینایی که تا یکم پول گیرشون میاد اصن بهش دست نمیزنن تا زیادشه یهو خرجش کنن همونایین که بچگی کل تخمه‌ها رو تو دهنشون جمع میکردن که یهویی بخورنشون.81c1ckii1bimp4ra02y

147. ‏از مدرسه ميومدم ميخوابيدم، بيدار ميشدم فك ميكردم صبح شده و رسم رياضى رو نكشيدم، كار در كلاس علوم رو ننوشتم و دنيا رو سرم خراب ميشد. Gmf19ktoa8pf7zsyyrx

148.‏سیب زمینی اینطوریه که ۴۵ دقیقه رو سرش وامیستی سرخ شه، نمیشه، حالا تو ۲دقیقه سرت بره تو گوشیت در لحظه بو سوختنی میاد. S (29)

149.جزوه ی یه دختره رو گرفتم کپی کنم از نقاشی های دوران دبستان من تنوع رنگش بیشتر بود. S (24)

150.‏من اگه چایی ام میشدم ملت با آب کرفس آرامش میگرفتن. 128fs4765852
جهان سوم جاییه که اون قاتل بیچاره تو زندونه بعد اونی که دمپاییارو خیس میکنه راست راست واسه خودش ول میچرخه!!
Shlak (2)

پاسخ
roseسپاس شده توسط: Saeed
151.من جای مسی بودم رضا پرستش رو استخدام میکردم میگفتم وقتی خانومم میره خرید تو باهاش برو. Shlak (12)

152. ‏سوار تاکسی شدم راننده از بدبختیاش گفت گفتم حاجی منم مشکلات دارم گفت یکیشو بگو، گفتم عشقم سین می کنه جواب نمیده دستی رو کشید گفت گمشو پایین. T0111

153. چطوری دلتون میاد میرید کافه اونهمه پول چایی میدید؟ من یه بار چایی گرفتم از دانشگاه ۵۰۰ تومن گرفت ازم، از فرداش با خودم فلاکس میبردم. 23emu

154. کم کم تعداد دفعاتی که مادرم منو تهدید به حلال نکردن شیرش کرده از تعداد دفعاتی که به من شیر داده بیشتر شده. Mocking

155. دیگه از فردا شب زود می‌خوابم، که صبح سرحال بیدار شم.
[نشدنی‌ها. جلد دوم، صفحه‌ی ۲۶۸] Shlak (2)

156.تو زندگی باید مثل خرمالو،خورشت کرفس، بامیه، کله‌پاچه باشی یا عاشقت باشن یا متنفر.نه مثل چایی که همه میگن یکی بریز ببینم چی میشه. ghadam.GIF

157.یکی از اشناها بچه که بودیم همش میگفت عروس خودمی، امروز دیدمشون بچه دار هم شده بود! همش وعده پوچ میدن به آدم. S (11) 

158.هوا جوریه که اگه زن داشتم میگفتم عزیزم بپوش میام دنبالت بریم محضر طلاقت بدم با رفقام برم شمال. A (1) 

159.‏واسه بابام برنامه "ديوار" رو نصب كردم از ديروز هي مياد تو اتاقم وسيله هامو برميداره ميگه: تو اينا رو ميخواي؟ امروز داشت از خودم عكس ميگرفت. S (7)

160.داروخانه بهم بجای اسپری آلرژی بینی ، اسپری دهان واسه آسم داده ، اومدم خونه فهمیدم . الان نشستم جلوش دعا میکنم آسم بگیرم این ۴۰ تومن هدر نره. 154fs232528
Shlak (2)

پاسخ
1161. من لنگ دوم جورابمو نميتونم پيدا كنم بعد ميگي چرا نيمه گمشدتو پيدا نميكني؟ S (8)

162. خودکار ساختن زیر آب میشه باهاش نوشت، اصن فرض کنیم من زیر آب بخوام بنویسم و خودکاره هم باشه، رو کدوم کاغذ لعنتى؟ رو کدوم کاغذ؟؟؟ T0111

163. نوشته پسری که همیشه تو ماشینش پاستیل و لواشک داره مرد زندگیه، بیچاره اون دختر بازه لگد به بختت نزن. S (33)

164. حالا میخواید رژلبو بیرون لب بزنید هم مشکلی نیس ولی حداقل سیبیلاتونو بزنید دیگه قبلش. M0740

165. ‏شماها یادتون نمیاد زمان یاهومسنجر یه دختر که عکس با چادر مقنعه میفرستاد تا 3 ماه میگفت: بگو به ابلفضل که پاکش کردم عکسارو. Loudlaff
166. زیرنویس می کرد که به فرزندانتون بگید هر چیزی تو شبکه های اجتماعی میخونن صددرصد درست و معتبر نیست. والا ما که همه ش به ننه بابامون باید بگیم. S (8)

167. فرق منی که سوم راهنمایی جغرافیا رو شدم 20 و همکلاسیم که شد 10 اینه که من می دونم لاس وگاس کجای کره زمینه ولی اون الان خودش اونجاست. S (29)

168. مامانا یه سری خاطره از جوانیشون دارن که انقدر گفتنش که انگار خاطره خودته. من هنوز فکر می‌کنم روزی که رفتم گواهینامه بگیرم ستار هم اومده بوده. Shlak (2)

169. مسخره ترین سوال تو خواستگاری اینه که میپرسن دخترمونو خوش بخت میکنی؟ نه نوکرتم میخوایم ببریمش خونه برعکس از سقف آویزونش کنیم با چوب بیسبال بزنیمش. Shlak (12)
170. کم کم داریم به ایام ملکوتی "جزوت کامله؟" نزدیک میشیم. 56

Shlak (2)

پاسخ
171. یکی از خوبی های کلاس ۸ صبح برداشتن اینکه با خیال راحت میخوابی و نمیری ولی مثلا کلاس ساعت سه ظهر رو نمیشه با خیالت راحت خوابید و نرفت. S (7)

172. چجوری سلفی از فاصله ۱۰سانتیمتری میندازین انقدم جذابید؟ من فاصلم با دوربین کمتر از ۲متر باشه، اون عکس‌و عکاس‌و دوربین‌و خودم رو باهم میسوزونم. 42
173. این کوشا جان چرا دبیرستانش تموم نمیشه؟ Furious

174. مامانم با ناراحتی میگه یه دختر نوجوون اصفهانی افتاده تو استخر پرورش نهنگ آبی مرده :‌(((((
بنده خدا یه چیزی شنیده فقط. MockingT4715

175. بعضی پی ام‌های «سلام خوبی؟» رو باید بذاری یکی دو ساعت بعد جواب بدی که خطرشون رفع بشه.  M0740
176. ‏ميگيد چرا به گرون شدن عوارض خروج از كشور اعتراض داريد؟ كم بودنش باعث شد وحيد خزايى بره و گرونيش ثبات تتلو رو زياد مى كنه! M0740

177. ‏باید تو‌ مواجهه با مشکلای زندگی مثل شهرام شبپره عمل کنم، چند تا تکون شدید به سرم بدم جیغ بکشم با ریتم آهنگ برقصم دور شم.Laie_98

178. باور کن خودِ خارجیاعم میگن ها؟! تو میگی وات؟! S (8)
179. فقط من اول برقو خاموش میکنم بعد گوشیمو پیدامیکنم یاشمام همینطوری هستین؟S (24)
180. بابام اونقد بلند تلفن حرف میزنه که حتی اگه تلفنی در کار نباشه هم صداش به طرف میرسه. S (33)
Shlak (2)

پاسخ
181. با احتمال ۹۹ درصد بانو هایده آهنگ "روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه" رو خطاب به پتوش خونده چون برای اون همه احساس لایق تر از پتو نداریم! S (11)

182. تو یه سایت راجع به نگهداری جغد نوشته بود به هیچ وجه معاشرتی نیست و حتی ممکن است به غریبه ها حمله کند.  بابا این که منم :(  M0740
183. غمگین ترین جمع دنیا قسمت مردونه ی تالار عروسیه. هیشکی کار خاصی نداره بکنه، فقط همه در حالی که صدای بزن بکوب از قسمت زنونه میاد منتظر اومدن شامن. 128fs4765852

184. ‏میگن تو جهنم یه اتاق هست ، توش پرِ بچه مهمونه! 56

185. ‏یبار رفتیم از این رستوران باکلاسا که گارسن وایمیسته بالاسرت،از اول تا اخر غذا بابام واسه یارو لقمه میگرفت! Mocking M1238
Shlak (2)

پاسخ
roseسپاس شده توسط: Saeed ، morvarid

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان