رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی جین اکاناشیAkanishi Jin
JIN AKANISHI

resim

آکانیشی جین

متولد 4جولای 1984 در کوتو،توکیو ژاپنه.
مثل همه ی ایدل های جانیز بازیگری,مجری مدل  و... رو در کنار خوانندگی انجام میده.
پدر جین ژاپنی و مادرش دو رگه ایتالیایی ژاپنیه.
یه برادر کوچیکتر به اسم ریو داره که اونم با اسم مستعار فاتو به بازیگری مشغوله.
یاماشیتا توموهیسا و شیروتا یو دوستای صمیمی جین هستن.
جین در 8 نوامبر 1999برای عضویت در جانیز مصاحبه داد که رد شد ولی اخر مصاحبه جانی کیتاگاوا ازش خواست بمونه و اونو به عنوان عضوی از جانیز استخدام کرد.
اول عضو جاینز  جونیور (دنسرهای پشت خواننده های اصلی رو در ژاپن جاینز جونیور میگن) بود عضوی از گروه های J2000 و  BAD بود و معمولا به همراه جیمی ماکی(عضو سابق جانیز)  و تاگوچی جونوسکه(عضو کات-تون) تو شونن کلاب اجرا میکردن تا اینکه در 2001 جین وارد گروه موقتی کات-تون شد.
در 2006 به عنوان عضوی از کات-تون دبیو کرد.
در 2007 موقتا گروه رو ترک کرد تا تو لوس انجلس امریکا انگلیسی بخونه و شش ماه بعد به گروه برگشت.
اون با کات-تون تو 14 سینگل و البوم  شماره 1 اریکن رو گرفت و در 2010 اعلام کرد که از این به بعد تکی (solo)کار میکنه.جین تو 2011 با test drive تو امریکا هم دبیو کرد.
جین تو اوریل 2012 با خبر ازدواج ناگهانیش با کروکی میسا(kuroki meisa) که بازیگره همه رو شوکه کرد و اولین بچشون "تینا" در سپتامبر 2012 به دنیا اومدو یک پسر در ژوئن2017 (اسمش هنوز گفته نشده)
ژانر و سبک جین  R & B  و هیپ هاپ و الکترونیک سازهای مورد علاقش کیتار و و پیانو و اوازخوندنه.
شرکتهای که باهاشون قرارداد داشته هم جاینز و موسیقی  وارنر در امریکا بوده
این هم ادرس وب سایتش:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم ادرس اینستاگرامش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[url=https://www.instagram.com/jinstagram_official/][/url]
resim

KAT-TUN 2016
اهنگ راه عشق

بخشی از ترجمه اهنگ:
همیشه انیطور نست درست وقتی فکر مکنی به اخر رسیدی یه چیزی تازه شروع میشه
 من فقط میخواهم عاشقت باشم" بانو" میخواهم بدون شکستن قلبت احساساتت رو محکم به اغوش بکشم
میخوام وقتی از رویاهات بیدار میشی کنارت باشم

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
چی شد؟ من باز سر تاریخا قاطی کردم S (8) 2010 گفت سولو کار میکنم یعنی هنوز عضو جانیز بود ولی با کات تون نبود ؟ بعد 2011 آمریکا دیبون کرد؟ مگه بعد از جدایی از کات تون نرفت آمریکا؟ اونوقت 2012 ازدواجشو اعلام کرد؟ یعنی از 2010 تا 2012 هنوز با کات تون و جانیز بود؟...........آخرشم من سر  شناخت اینا قاطی میکنمS (8)
پاسخ
roseسپاس شده توسط: sory
جین دوبار از کاتاتون رفت یک بار رفت مدت کوتاهی و برگشت ولی 2011 برای همیشه رفت و همون پایان 2011 مدت کمی بعد جدای و رفتن از کاتاتون ازدواجش رو اعلام کرد که معلوم شد بخاطر ازدواجش رفته و جدا شده دفعه اول بدون اینکه از جانی سان اجازه بگیره رفت ولی برگشت و بعد 2011 برای همیشه رفت
resim

KAT-TUN 2016
اهنگ راه عشق

بخشی از ترجمه اهنگ:
 من فقط میخواهم عاشقت باشم" بانو" میخواهم بدون شکستن قلبت احساساتت رو محکم به اغوش بکشم

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
بروز رسانی در تاریخ 2017/10/28
resim

KAT-TUN 2016
اهنگ راه عشق

بخشی از ترجمه اهنگ:

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
تشکر بابت توضیح Banana_smiley_28 16
پاسخ
roseسپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان