رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.18 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ها و مشکلات کاربران
Information 
16 سلااااااااااااااام خوش اومدید 16

T4715 خب دیگه از اسم تاپیک معلومه اگه تاپیکی پیدا نمیکردید یا درخواستی داشتید و یا لینکی خراب بود اینجا اعلام کنید T4715

با تشکر Vracfixqlcdn13h8wdg

ویرایش کامل تاپیک توسط: SaRiNa YS
پاسخ
roseسپاس شده توسط: ღ★SaRiNa★ღ ، Saeed
سلام فرشته جونم خوبی؟ مرسی از بابت تاپیک. من اهنگهای سریال هزار بار دوستت دارم رو میخواستم. لطفا اگه پیدا کردی بذار. مرسی:studsmatta::studsmatta::studsmatta::studsmatta::studsmatta:
این نیز بگذرد فرصت خداحافظی نیست.شرمنده دوستان.همتونو دوست دارم. این چند ماهه خیلی خوش گذشت. امیدوارم خداحافظی نکردنمو نذارین پای بی ادبیم. موفق باشید .....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
roseسپاس شده توسط: ღ★SaRiNa★ღ
من اکثر کلیپای تصویری دابل اس و اعضا رو دارم اما آهنگاشونو که به صورت mp3 یا صوتی باشه کم دارم اگه چیزی داشتی بذار کوموااو
[عکس: 13819985891.jpg]

پاسخ
سلام آهنگای سریال هزار بار دوست دارم رو خودم ندارم ولی چشم می گردم پیدا می کنم برات
مینا جونم بروی چشم امشب همه رو برات آپ می کنم تقریبا همه آهنگاشون رو دارم :mocking:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

SS501 FOREVER
پاسخ
(08-20-2012, 05:08 PM)کیم . مین . آه نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اکثر کلیپای تصویری دابل اس و اعضا رو دارم اما آهنگاشونو که به صورت mp3 یا صوتی باشه کم دارم اگه چیزی داشتی بذار کوموااو
منظورت آلبوماشونه؟

پاسخ
آره دیگه فایلای صوتی آهنگاشون
[عکس: 13819985891.jpg]

پاسخ
رنتتتتتتتتتتتتت یه آلبوم بده از یویس که توش آهنگ نورلند و شیرد درام و شات آپ و دورا دورا و بلِیو توش نباشه.
لطفاً
Mr Park ^^

resim
پاسخ
دوستان دوستان من آهنگهای سریال مغزو می خوام.می تونید برام پیدا کنید؟:sarcastic_blum::sarcastic_blum::sarcastic_blum::sarcastic_blum:البته اگر زحمت نیست.مرسیییییییی:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
[size=3]Your sincerely, Sahar [/size]

[url=http://meshop.biz/Detail.aspx?q=tala28&s=49551][/url][img=1024x768]http://www.flowergiftsdelivery.com/images/wallpapers/flowers/red-roses.jpg[/img]
پاسخ
(08-20-2012, 06:50 PM)سحر نصرتی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوستان من آهنگهای سریال مغزو می خوام.می تونید برام پیدا کنید؟:sarcastic_blum::sarcastic_blum::sarcastic_blum::sarcastic_blum:البته اگر زحمت نیست.مرسیییییییی:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

تو سایت زیر اسم تمام آهنگاش هست جلوی هر کدوم روی MP3 که کلیک کنی بعد از چند ثانیه امکان دانلودش هست. امیدوارم همون باشه که میخوای

پاسخ
(08-20-2012, 10:19 PM)Vira نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-20-2012, 06:50 PM)سحر نصرتی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو سایت زیر اسم تمام آهنگاش هست جلوی هر کدوم روی MP3 که کلیک کنی بعد از چند ثانیه امکان دانلودش هست. امیدوارم همون باشه که میخوای

دانلود

مرسی ویرا جونم :studsmatta::studsmatta:

SS501 FOREVER
پاسخ