رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.18 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ها و مشکلات کاربران
Information 
16 سلااااااااااااااام خوش اومدید 16

T4715 خب دیگه از اسم تاپیک معلومه اگه تاپیکی پیدا نمیکردید یا درخواستی داشتید و یا لینکی خراب بود اینجا اعلام کنید T4715

با تشکر Vracfixqlcdn13h8wdg

ویرایش کامل تاپیک توسط: SaRiNa YS
پاسخ
roseسپاس شده توسط: ღ★SaRiNa★ღ ، Saeed
صفحه 6 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
سلام
من تازه عضو  شدم. 303

من دنبال ترجمه اهنگ های جانگ گیون سوک و جانگ جونگ هوا هستم ولی نمیتونم پیدا کنم میشه راهنمایی کنید؟ 128fs4765852 128fs4765852
زندگی به لحظه هاس خوشی ها و خنده هاس سخت نگیر مهم نیست هم به چپ هم به راست!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
roseسپاس شده توسط: Samira ، SIR_RAHIM ، FatiNaz ، ღ★SaRiNa★ღ ، sory
سلام 
به انجمن خوش اومدین
فکر کنم این تاپیک باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
roseسپاس شده توسط: Saeed ، SIR_RAHIM ، FatiNaz ، ღ★SaRiNa★ღ ، sory
سلام ....اگه میتونید ترجمه اهنگ سیستم از iron و بذارید جی دی و تاپ و دیس کرده...نمیتونم پیداش کنم...خیلی کنجکاوم کرده
پاسخ
roseسپاس شده توسط: ღ★SaRiNa★ღ
عزیزم به انجمن خوش اومدی برو به بخش موزیگ ویدوهاش بعد اگر ترجمش و یا زیرنویسش باشه بچه ها ادرس رو زیر موزیگ ویدئوش مینویست یابه بخش زیرنویسها برو اسم گروه رو پیدا کن بعد برو ببین مورزیگت هست یا نه 
این مال جی فرند

اگر زیرنویس موزیگ ویدئوی مورد نظرت اونجا نبود اینجا درخواست بدی

resim

KAT-TUN 2016
اهنگ راه عشق

بخشی از ترجمه اهنگ:
همیشه انیطور نست درست وقتی فکر مکنی به اخر رسیدی یه چیزی تازه شروع میشه
 من فقط میخواهم عاشقت باشم" بانو" میخواهم بدون شکستن قلبت احساساتت رو محکم به اغوش بکشم
میخوام وقتی از رویاهات بیدار میشی کنارت باشم

پاسخ
roseسپاس شده توسط: Samira ، ღ★SaRiNa★ღ ، Saeed
سلام. خسته نباشید. ببخشید من تاپیک درخواست ost پیدا نکردم. همینجا درخواست میکنم. ost سریال how to meet a perfect neighbor رو میخواستم. خیلی ممنون Banana_smiley_28
این نیز بگذرد فرصت خداحافظی نیست.شرمنده دوستان.همتونو دوست دارم. این چند ماهه خیلی خوش گذشت. امیدوارم خداحافظی نکردنمو نذارین پای بی ادبیم. موفق باشید .....
پاسخ
roseسپاس شده توسط: ღ★SaRiNa★ღ ، Saeed
سلام لطفا موزیک ویدیو over & over  گروه 4minute رو با لینک مدیافایر بزارین.خواهش میکنم.منتظرم.بازم ممنون Banana_smiley_28
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
سلام ببخشید jeon jiyoon به غیر از I Do موزیک ویدیو جدیدی سولو نکرده؟اگه سولو کرده میشه بزارین؟ممنون S (11)
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
سلام میشه لطفا لینک این موزیک ویدیو از این گروه رو با لینک مدیافایر بزارین لطفا 
TAHITI 타히티 - The Secret

لطفا ام وی گروه secret هم به اسم yoohoo رو با لینک مدیافایر بزارین خیلی خیلی ممنون Laie_98 Banana_smiley_28
پاسخ
roseسپاس شده توسط: