•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • بعدی 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نقد و بررسی] تاپیک جامع اخبار بازیگران کره ای
لطفا فقط توی هر پست یه خبر بذارین

اسپم هم ندین لدفــــــــــــــــن
resim

خواااااااااااااااهش میــــکنم عکساتونو با آپلود کردن, توی انجمن بذارین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
همکاریه پارک مین یونگ و سو این گوک
August 29, 2014

'ISENBERG' عکسای جدیدشو از مدلای جوونش منتشرکرده.سو این گوک و پارک مین یونگ استایل پاییز 2014 رو نشون میدادن
این سری عکسا با اسم 'Your Stylish Outdoor Life' قراره منتشر بشه
این دوتا مدل جیگر کلی عکس باحال انداختنو کلی انرژی تو این عکسا روونه بازار کردن
خبرگذاریه این برند اعلام کرده که این دوتا جوون بس باحالو ناز بودنو انرژی داشتن منتظـرن ببینن این عکسا چخ غوغایی توو بازار رراه میندازه و چقد به فروش این برند کمک میکنه

kpop-fans

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
resim
resim
یون ایون هی نشان داد که هر روز کیف های دستی رنگی برند 'Samantha Thavasa' همراهش هست!

گزارش شده ، یون ایون هی در حالی که ژست هایی برای عکسبرداری فصل پاییز و زمستون2014 برند میگیره جو موجود در مجموعه رو با لبخندش روشن میکنه. او با آرایش ، مدل موهاش و لباس ساده اش، نشان میده که هر کسی می تونه از این کیف های دستی رنگ روشن استفاده کنه.

منتظـر تولیدات بعدی یون ایون هی باشید !

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
resim
جونگ هون از گــروه F.T. Island و یون ایون هی دوستی شگفت انگیز خودشونو نشون دادند !

دیروز جونگ هون توییییت کرد :"قبل از عبادت، با نونا یون هی ~ :)،" معلومه که آنها دوستای کلیسایی هستند. جونگ هون و یون ایون هی هر دو مسیحی هستند و در عکس دیده میشه که جونگ هون در دستش گیتاری رو نگه داشته و برای عبادت آماده است . هر دوی آنها خوش قلب هستند به طــوری که محبت خود را با اهدا هدیه ایی که برای چالش سطــل یخ آب ALS دعوت شده بودند نشان دادند.

یون ایون هی در حال بازی در فیلم "'Chronicle of a Blood Merchant" هست، در حالی که F.T. Island قرار است چهاردهمین تک آهنگ ژاپنی"To The Light" خودشونو در تاریخ 23مهرماه منتشر کنند و تور FTISLAND AUTUMN TOUR 2014- را از تاریخ 25مهرماه تا 3 آذر شروع کنند.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
Lee Dong Wook's younger sister describes her brother's hardworking nature
September 1, 2014
خواهر لی دونگ ووک با حقایقی درباره داداشش اشک همه رو در اورد.resim

خواهر کوچکتر لی دونگ ووک در آخرین قسمت پخش شده از برنامه "هم اتاقی'Roommate'"، در مورد مشکلات برادرش در خانواده اشون وقتی در حال بزرگ شدند بودند گفت.

او گفت اغلب لی دونگ ووک زمانی که دبیرستان میرفت و به عنوان یک بازیگر شروع به کار کرد بود، خانواده رو از نظــر مالی حمایت میکرد. او گفت: " من و مادرم، از دیدن برادرم در برنامه" هم اتاقی "کمی احساسی میشیم. من بهش که در حال ترقی بود حسودی میکردم ، بنابراین همیشه با مادرم بد رفتار میکردم و ازش میپرسیدم چرا اونو بیشتر از من دوس داره. ". "یک روز، مادرم منو صدا زد و گفت ،" تو می تونی هر کاری که می خواهی انجام بدی ولی برادرت نمیتونه. "

"من اون موقع درک نکردم ، اما حالا وقتی بهش فکر میکنم میفهمم که مادرم درست میگفت . او هرگز نمیتونست هر کاری که او می خواست رو انجام بده او همیشه این ور اون ور در حال فیلمبرداری بود یا تو خونه بود، وقتی هم که میومد خونه یه آب..جو میخورد و کتاب کمیک میخوند. من متوجه شدم که برنامه " هم اتاقی "چیزی بود که دلش می خواست انجام بده و با بعضی از دوستاش یه پاتوق داشته باشه .من توی این 20سال هر کاری خواستم کردم ولی برادرم حالا با یه خانواده دیگه (منظــورش همین برنامه هم اتاقیه )داره کارایی که دلش میخواد رو انجام میده به همین دلیل وقتی که برنامه رو میبینم همیشه گریه میکنم."

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
اخاذیه دو زن از لی بیونگ هون +بازجویی های پلیس
resim
Lee Byung Hun revealed to have been blackmailed by two women + police investigation in progress
September 1, 2014

دو زن که در حدود 20 سال دارند لی بیونگ هیون رو تهدید کردن
لی بیونگ هیون ماجـــــرا رو به پلیس گنگنام گزارش داده و گفته این دو زن ازش پول زیادی رو در ازای حق السکوت میخوان.اونها میگن توو گوشیشون یه فیلمی دارن که اگه پخش شه به ضرره لی بیونگ هیون میشه.
این فیلم از این قراره که لی بیونگ هیون باهاشون نشسته و مستنو داره به طـــــــرز خیلی زشتی داره یه داستان براشون تعریف میکنه
اون دوتا زن پول خیلی زیادی رو درخواست کردن و گفتن یکی 21 ساله و یکی 25 ساله هستن..و اینکه یکی از اونها خواننده ی راک هست.هردویه اونها به اداره ی پلیس رفتن تا بازجویی شن
به گزارش خبرگذاریه HeraldPOP پلیس این دوتا خانم رو دستگیر کرده و ازشون بازجویی کرده واین دو خانم هردو اعتراف کردن که درواقع هیچی ندارن که بخوان به خاطـــــــرش از لی بیونگ هون اخاذی کنن..برای همین همه گیج شدن.

کمپانی لی بیونگ هون هم وارد عمل شده و اعلام کرده
داستان از 28 اگوست شروع شد وقتی که این دو خانم اخاذی رو شروع کردن و گفتن یه پول خیلی گنده میخوان در ازای حق السوکت ولی از اونجایی که هنرمندا کم از این اخاذیا ندیدن سریع به کمپانی اطـــــــلاع داد و گفت زود پیگیری کنن.
28ام این داستانو به کمپانی گفته و کمپانی سریعا اقدام کرده و به پلیس گفته و در 1 سپتامبر این دو خانم دستگیر شدن .موضوع حالبی که زیر بازجویی ها متوجه شدن اینه که این دو زن دوست یکی از دوستان لی بیونگ هیون هست و همونطـــــــور که قبلا اشاره شد هیچی برای افشا ندارن
همه خوب میدونن که این جرمه که بخوان توو زندگیه هنرمندا سرک بکشن ولی این اتفاقیه که همش میافته ولی شایعه سازی و گزارش های الکی همش مثله همکاری به مظــنون هاست و بهتره دست از این کار بکشین.
اگه اطـــــــلاعات جدیدی رو به دست اوردیم حتما شما رو مطـــــــلع میکنیم و در عین حال از حریم خصوصی خانواده ی لی بیونگ هم محافظــت میکنیم.
امیدواریم خبرگذاری ها هم با ما همکاری داشته باشن

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
پارک هه جین یاد "توازستاره ها اومدی"رو دوباره تازه کرد
resim
پارک هه جین یه بار دیگه جایگاهشو بعنوان یه ستاره ی هالیو اثبات کرد!

Lotte Duty Free یه فن میتینگ برای طـــــــــرفدارای خارجی برگزار کرده تا باهاش ملاقات داشته باشن و طـــــــــرفدارا نه تنها از چین بلکه از ژاپن ، جنوب شرق آسیا و روسیه هم آمده بودن. 20000 طـــــــــرفتار اومده بودن و استادیوم "جامشیل" رو کاملا پر کرده بودن .

پارک هه جین اول با لباس ها و موهایی شبیه به کاراکترش در سریال "تو از ستاره ها اومدی" وارد استادیوم شد . علاوه براین به طـــــــــرفدارا گل های رز کاغذی ، شوکولاتهای دست ساز و سگ عروسکی با نام خودش بروی آن هدیه داد . با اینکه پارک هه جین می خواست خودش این هدایا رو به طـــــــــرفداراش بده ، بخاطـــــــــر دلایل امنیتی نتونست اینکارو بکنه و اظـهار دلشکستگیش رو از این موضوع بیان کرد.

او گفت :" استادیوم خیلی بزرگتر از تصور من بود ، برای همین فکر کردم که خیلی سخت میشه اگه بخوام با طـــــــــرفدارایی که اومدن ارتباطـــــــــ برقرار کنم . من می خواستم شما رفقا رو از نزدیکتر ببینم ، برای همین این ایده به ذهنم رسید . من خیلی متشکرم که شما این ایده ی منو خیلی دوست داشتین."

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
هدیه ی لی مینهوی رمانتیک به زنی که عاشقشه...
resim
برند ساعت 'Romanson' کمپین تبلیغاتی خودش رو با نام برند لی مین هو منتشر کرد ! و به نظـرتون چه کسی رو بهتر از یه پسر شیک و درجه یک که ساعت های شیک و لوکسشون رو به نمایش بذاره می تونستن پیدا کنن؟ احتمالا هیچ کس !

این کمپین با عنوان 'Perfect Man' یه مدل ساعت مردانه که برای زندگی روزمره عالیه بعلاوه ی دو مدل ساعت زنانه رو معرفی کرده . این کمپین تبلیغاتی مخصوصا برای تبلیغ ساعت زنانه ی خودش از تکنیک بازاریابی استفاده از جنس مخالف بهره برده ؛ با نشون دادن یه ساعت زنانه در دست یه مدلِ مرد با این مفهوم که یه مرد رمانتیک این ساعت رو بعنوان هدیه برای زنی که عاشقشه خواهد خرید.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
resim

جانگ هیوک از بینندگان درام چهار شنبه، پنجشنبه MBC 'Fated to Love You' که امروز پخشش تموم میشه تشکر کرد!

4سپتامبر جانگ هیوک از طـــــریق آژانسش SidusHQ گفت:"واقعا احساس تلخ و شیرینی که داره درام تموم میشه. امیدوارم که دوباره تهه کننده ، کارگردان، بازیگران رو ببینم." سر فیلمبرداری خیلی خوش گذشت به خاطـــــر اینکه بعد از مدت زمان طـــــولانی من با جانگ نا را همبازی بودم و ارتباطـــــاتمون واقعا خوب بود و من فکر می کنم اینو برای همیشه به خاطـــــر بسپارم. کار با کارگردان سرگرم کننده بود و بهم کمک میکرد که به عقب نرم .صرف نظـر از درصد بیننده سریال ، من واقعا خدا را شکر میکنم که خیلی از مردم این سریال رو دوست داشتن .من تا پایان سریال سخت کار خواهم کرد. "

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
سویونگ از جنریشن بیشتر طـرفدار داره یا شین سه کیونگ؟
resim
شین سه کیونگ قراره در سریال 'Iron Man که از شبکه ی KBS 2TV drama, پخش میشه بازی کنه. این سریال از تاریخ 10 سپتامبر شروع میشه همچنین عضو معروف گــروه SNSD سویونگ در یه سریالی به اسم My Spring Days بازی میکنه که این رسیال در همون تاریخ و همون ساعت از شبکه ی MBC drama شروع و پخش میشه.
حالا از شین سه کیونگ سوال شده به نظـرت سطــــح بیننده برای این دو سریال چقده و اینکه دراین رقابت کی میبره؟ تو یا سویونگ که اینطــــور جواب داده
اینکه چقد بیننده داره دست من نیست و فقطــــ خدا میدونه و اینکه بین من و سویونگ یه رقابت ایجاد میشه با این سریالای هم زمان زیاد معنی نداره.سویونگ این شانسو داشته تا توو یه سریال خوب هنرنمایی کنه من هم تمام پشتکارمو میذارم تا بهترین کار خودمو نشون بدم .من کار خودمو میکنم

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
چیزی دیگه نمونده به شروع سریال این اوپا
September 9, 2014
resim

پارک هه جین سرد بودن نقششو خیلی خوب با مدل چشماش برای درام آینده شبکه OCNبنام پسران بد 'Bad Boys' نشون میده!

پارک هه جین نقش یه بیمار روانی نابغه به نام لی یونگ مون داره که به عنوان مظــنون قتل های زنجیره ایی به زندان میوفته ، اما با استفاده از هوشش به حل این تحقیقات کمک میکنه.

نماینده آژانسش اظــهار داشت، "از آنجا که لی یونگ مون یک شخصیت احساسی پیچیده اس، پارک هه جین برای شکل گرفتن نقشش در فیلمبرداری با احساس مسئولیت است ... لطـفا بازی رو به پیشرفت پارک هه جین نگاه کنید."

"پسران بد" یه درام 11 قسمتی در مورد مبارزه های بین کارآگاهان و جنایتکاران است. که قرار است اولین قسمتش 4 اکتبر ساعت 10 شب روی آنتن برود!

پاسخ
roseسپاس شده توسط:

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • بعدی