•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • بعدی 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نقد و بررسی] تاپیک جامع اخبار بازیگران کره ای
لطفا فقط توی هر پست یه خبر بذارین

اسپم هم ندین لدفــــــــــــــــن
resim

خواااااااااااااااهش میــــکنم عکساتونو با آپلود کردن, توی انجمن بذارین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
September 8, 2014
Song Seung Hun درباره ی ظـرفیت نوشیدن و عادت های خودش و So Ji Sub میگه

resim

توو مصاحبه ی اخیر،Song Seung Hun عادت های نوشیدن خودش و دوست دوران کالج بازیگریشSo Ji Sub رو افشا کرد
اون گفت: So Ji Subدوستی بود که من حتی قبل از شروع کردن کار با اون میشناختمش
ما بمدت 20 سال صمیمی تر از برادر بودیم.من خیلی لذت میبرم که او به عنوان یه بازیگر خوب عشق زیادی دریافت میکنه
میبینین که چطـــــــــــور اون یه دوست قدیمی ست،هر وقت باهم ملاقات میکنیم موقع نوشیدن درباره ی گذشته حرف میزنیم
این باعث میشه سوالی درباره ی نوشیدن مردا بشه.اون گفت:اگر شما ظــــرفیت نوشیدن So Ji Sub و من رو با هم مقایسه کنید بنظــــــر میرسه اون ده مرتبه بیشتر از من مینوشه.نوشیدن و دوست دارم اما تحمل الکل برام خیلی کمِ.به مقدارِ ظــــرفیتم،یه بطـــــــــــری آبجو و حدود دو گیلاس سوجو مینوشم اما بنظــــــر میرسه So Ji Sub پنج بطـــــــــــری سوجو مینوشه
درباره ی هرنوع عادت های خاص نوشیدن ازش پرسیدن.اون گفت: هیچ عادت نوشیدن خاصی وجود نداره فکر میکنم از اون دسته افرادی ام که زمانی که مست میکنم خوابم میبره.میبینین که چطـــــــــــور So Ji Sub موزیک هیپ پاپ و دوست داره.فکر میکنم اون تعدادی آهنگ هیپ پاپ میخونه یا تعدادی آهنگ که باهاش مطـــــــــــابقت نداره "همه را به خنده میندازه"
در آخر گفت:آرزو میکنم با شخص مناسبی آشنا بشه و ازدواج کنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
September 11, 2014 جسيكا ميخواد خواهرشو تنها بذاره ... ميخاد با Tyler Kwon ازدواج كنه

resim

اینـبـار شـایعـه شـده که قـراره این دو زوج ازدواج کنـن و دارن آمـادگیای لـازم رو انـجـام مـیدن .

طــــــبـق گفـتـه رسـانـه هـای چینـی Jessica و Tyler Kwon قـراره بـه هـمـین زودی بـاهـم ازدواج کنـن حـتـی اونـا در 6ام این مـاه خـونـواده هـای هـمـدیگه رو مـلـاقـات کردن بـعـد از هـمـه این حـرفـا Tyler Kwon یه عـکسـی تـو پیج شـخـصـیش گذاشـت که بـاعـث شـد حـدس هـمـه بـه یقـین تـبـدیل بـشـه چیز جـالـب دیگه اینـکه خـیلـی جـاهـا تـو عـکسـا حـلـقـه هـای یکسـانـی تـو دسـتـشـون بـوده تـو مـاه مـارس هـم شـایعـه شـد که این دوتـا بـاهـم قـرار مـیزارن ولـی اونـمـوقـع هـا کمـپانـی SM این مـوضـوع رو رد کرد و گفـت اونـا فـقـطـــــ بـاهـم دوسـت صـمـیمـی هـسـتـن

resim
یه سـری گزارشـات دیگه هـم Shu Nam Zi Xian مـنـتـشـر کرده و نـوشـتـه : عـضـو گــروه دخـتـر کــــــره جـنـوبـی Jessica یه حـلـقـه ازدواج از بـی اف یکسـالـه خـودش گرفـتـه هـمـینـطــــــور خـونـواده هـای اینـا هـم تـو چین بـاهـم دیگه مـلـاقـات داشـتـن بـنـظــر بـعـد از 1 سـال رابـطــــــه اینـا پیشـرفـت کرده و الـان بـه ازدواج فـکر مـیکنـن Tyler Kwon هـم عـکس حـلـقـه هـای زیر رو تـو پیج شـخـصـیش گذاشـت و نـوشـت مـن انـجـام دادم رو جـعـبـه حـلـقـه هـا هـم این جـمـلـه رو مـیتـونـین بـبـینـین بـارهـا هـم هـمـین حـلـقـه هـا تـو عـکسـای مـخـتـلـف تـو دسـت این زوج دیده شـده

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
resim
شین سه کیونگ طـــــرفدارا رو با عکس های بانمکش از پشت صحنه ی سریال "مرد آهنی" خوشحال کرد .

او با چهارتا عکسش که در اونها یه طـــــورایی ژست "آیگو" گرفته ، نحوه ی بازیش رو به نمایش گذاشت و یه دلیل دیگه دست بیننده ها داد که حتما بخوان سریال رو ببینن!

شین سه کیونگ از طـــــریق آژانسش Namoo Actors اعلام کرد:" من اومدم که نقش یه کاراکتر معصوم و صادق رو بازی کنم که دارای حواس قوی درست و غلطـــــی است درست شبیه به یه کتاب درسی اخلاق . فکر می کنم این کار سریالیه که میتونه پیام مثبتی رو به بیننده ها القا کنه . من تمام تلاشم رو می کنم تا کاری بسازیم که بیننده ها رو دلگرم کنه."

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
Choi Jin Hyuk to possibly play lead in drama 'Pride and Prejudice' before serving in the militaryبخدا این سریال هم بازی کنم دیگه میرم اجباری

September 16, 2014
resim

چویی جین هیوک به عنوان آخرین کارش قبل از سربازی رفتنش ، میخواد نقش اصلی سریال جدید MBC به نام، غرور و تعصب 'Pride and Prejudice بازی کنه !

در 16 سپتامبر، آژانسش گفت : "چویی جین هیوک با دیدی مثبت در حال بررسی درام غرور و تعصب است و در مرحله نهایی تصمیم گیریش برای حضور در این درام هستش. ولی او هنوز چیزی رو تایید نکرده . "

اگه این نقش قبول کنه، نقش سر بازرسی رو در دادستانی اینچئون بازی خواهد کرد. علاوه بر این، او در حال برنامه ریزی برای خدمت به ارتش به عنوان یه سرباز فعال (وظـیفه شناس) برای مدت دو سال است و به احتمال زیاد آخرای امسال و یا اوایل سال آینده پس از اتمام این درام میره خدمت.

پخش" غرور و تعصب" در ماه اکتبر(مهر ماه) شروع خواهد شد.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
لی مین جونگ بلاخره بعد از ر.سوایی شوهرش برگشت کــــــره!!resimresimresimresim
September 17, 2014
resim

دیروز 16 سپتامبر لی مین جونگ درحالیکه موضوع باج خواهی از همسرش لی بیونگ هون داغه به کــــــره بازگشت.

دیروز لی مین جونگ بعد اینکه از تاریخ 3 سپتامبر به پاریس رفته بود ،وارد فرودگاه بین المللی اینچئون شد. او روز بعدی که موضوع باج خواهی از همسرش رسانه ایی شد ، برای مراسم عروسی آشنایی به پاریس رفت و به مدت 2 هفته در آنجا ماند. زمان سفر به پاریس او برای زمانی دیرتر برنامه ریزی شده بود ، اما این موضوع دلیلی شد که زوتر از برنامه ریزیش به پاریس بره و برای مدت طـــولانی تری در آنجا بمونه.

یک منبع نزدیک به لی مین جونگ گفت: "این موضوع دروغه که مین یونگ برای فرار از این زمان عاطـــفی دشوار به پاریس رفته... او می خواسته از جلب توجه مردم جلوگیری کنه و برای حضور در یه جشن عروسی رفته بود، بنابراین او بعد از اینکه افکارشو جمع کرده از پاریس برگشت. "

گفته شده که لی مین جونگ در حال حاضر در خانه گوانگجو ، که پدر و مادر شوهرش زندگی میکنند ، اقامت داره.

مورد باج خواهی هنوز در دست بررسی است و مدل درگیر در ر.سوایی به تازگی ادعا کرده که دلیلی که لی بیونگ هون تهدید کرده این بوده که لی بینوگ هیون گفته بود بیا بهم بزنیم ، که این بازیگر این گفته روتکذیب کرد. قبل از این خبرا، لی بیونگ هون با یه نامه دست نوشته ایی عذرخواهیشو به عموم مردم اعلام کرد که دیگه سخت تلاش میکنه تا همسرش، خانواده و طـــرفداران را در آینده نا امید نخواهد کرد.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:

Who Wore It Better: Lee Dong Wook vs. Gong Hyo Jin vs. Krystal

کی اونو بهتر پوشیده؟

September 15, 2014
resim

ایندفه در "کی اونو بهتر پوشیده" سه تا شرکت کننده داریم . نظــــــــــــرسنجی ایندفه خیلی هم ویژه ست چونکه انتخاب بین خانمها و یه آقاست ! آقای بازیگر لی دونگ ووک ، خانم بازیگر گونگ هایو جین و کریستال از بچه های f(x) هر سه تاشون یه تیشرت از برند 'Juun. J' پوشیدن . روی این تیشرت یه کلمه ی خیلی بزرگ "knock" با حروف بزرگ و با گرافیکی زیبا و رنگارنگ نوشته شده .

لی دونگ ووک این لباس رو در برنامه ی 'Roommate' پوشیده بود . او با پوشیدن این لباس با یه کلاه بیس بال که برعکسم سرش گذاشته یه ظــــــــــــاهر شیک غیررسمی پیدا کرده.
گونگ هایو جین با پوشیدن این لباس بعنوان یه لباس راحتی که در خانه پوشیده خیلی ساده تر به نظــــــــــــر میرسه . او این لباس رو در سریال "مشکلی نیست ، این عشق" پوشیده بود .
اما کریستال کلا یه راه کاملا متفاوت از این دو بازیگر رو انتخاب کرده . او این تیشرت رو هنگام عکس برداری برای 'High Cut.' پوشیده . او آستین های تیشرت رو تا بالا تازده و با پوشیدن یه شورتک سفید و بوت های بلند روی زانو یه ظــــــــــــاهر کاملا فشن پیدا کرده . موهای بلوند پریشونش هم یه بعد شیک مضاعف به ظــــــــــــاهرش بخشیده .

صادقانه بخوام بگم نظــــــــــــرسنجی ایندفه ی "کی اونو بهتر پوشیده" یه مقدار به نظــــــــــــرم غیرمنصفانه ست . کریستال حتما باکلی رای برنده ست . درحالیکه من فکر می کنم گونگ هایو جین دراین لباس خیلی قابل ستایش و راحت به نظــــــــــــر میرسه . به نظــــــــــــر من این لباس برای لی دونگ ووک با توجه به تصویری که ازش دارم مناسب به نظــــــــــــر نمیرسه ؛ من قطــعا ترجیح می دم که او رو در لباس های درجه یک و کلاسیکتر ببینم . مخصوصا از اونجایی که او جذابیت های کاملی داره . کریستال واقعا میتونه هر مجله ای رو پر از لباس های مختلف کنه ، اما من این جنبه از یک لباس رو دوست دارم که ببینم عملکرد یه پیراهن بعنوان یه لباس چگونه ست و برام جالب بود که او قادره حتی یه تی شرت ساده رو در عکس برداری ها به یه لباس مد بالا تبدیل کنه .

Lee Dong Wook

resim

Gong Hyo Jin

resim

Krystal

resim

نظــــــــــــر شما چیه به نظــــــــــــر شما "کی اونو بهتر پوشیده" ؟

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
آخ جون با زنم سریالمو بازی میکنم! 
Hong Jin Young to make a cameo in Nam Goong Min's drama 'My Secret Hotel'
September 12, 2014

resim

هونگ جین یونگ که در برنامه "ما ازدواج کردیم "همسر نام گونگ مین هستش و حضور افتخاری در سریال دوشنبه و سه شنبه همسرش به نام "راز من هتل "'My Secret Hotel' خواهد داشت!

هونگ جین یونگ برای قسمت های 7و 8سریال که گوو هاء یونگ (با بازی جین یی هان) و ها یئون جو (با بازی جونگ سو آه ) در حال راه رفتن به پایین راهرو هستند و دوبار اتفاق غیر منتظــــره ایی میفته ، حضور خواهد داشت .. هر چند نام گونگ مین در سریال چشمش دنبال یو این نا هست ولی وقتی دوربین ها خاموش میشه چشمش فقطـ همسرش رو میبینه.

تولید کننده این درام اظــــهار داشت، "اگر چه ما نمی تونیم نقششو با جزئیات کامل توضیح بدیم، ولی خوب این توضیح ندادن می تونه باعث بشه منتظــــر اولین بازی نام گونگ مین و هونگ جین یونگ در کنار هم باشید."

منتظــــر حضور افتخاری او در قسمت 15 سپتامبر باشید!

پاسخ
roseسپاس شده توسط:

Lee Min Jung models for 'Tory Burch's new watch collection through 'W Korea' pictorial
October 1, 2014

resim

Lee Min Jung یک بار دیگر به عنوان مدل ساعت های 'Tory Burch' در مجله ی 'W Korea'

خوش درخشید .

ساعت به عنوان وسایل جانبی مناسبی برای استایل هر کس محسوب می شود و

لی مین جونگ در طــــول مصاحبه و عکس برداری چگونه استفاده کردن از این ساعتها را

نشان داد.

او همچنین با پوست شیری رنگ و ژست های زیبای خود ،عوامل پشت صحنه را به وجد آرود.

نماینده ساعت Tory Burch گفت:"او متمدن و شیک است و برای مجموعه جدید این ساعت

بسیار مناسب بود بنابراین ما با هم همکاری کردیم."

هرچند لی مین جونگ اخیرا با مسائل باج خواهی مربوطــــ به همسرش Lee Byung Hun درگیر

بوده اما گزارش شده او رفتاری حرفه ای داشته و در تمام طــــول عکسبرداری با لبخندی بر لب

تمام عوامل را خوشحال نگه داشته.

کی پاپ فنز

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
یو یون سوک از دیدن لباس زیرش تو تلوزیون شگفت زده شد!!

این بازیگرم بتازگی تو این برنامه 'Youth Over Flowers' گفته که چقد از دیدن خودش با لباس زیر تو تلوزیون خجالت کشیده!
گفته"خدایی واسه چی اینا منو با لباس زیر نشون دادن؟؟باید بیشتر راجبه این موضوع فک کنمresimآقا نامردیه واسه سون هوجونو شطرنجی کرده بودن اونوخ چرا واس منو نشون دادن خو!!حتی زیرنویسم بش اشاره نشده بود!!باید برم دوباره چک کنم"
بعدم درمورد نقشش تو سریال 'Reply 1994' صوبت کرده و گفته خیلی سخت بوده چون یه پسر روستایی بوده!
گفته" بازی تو نقش Chilbong خیلی خیلی سخت بود اوایل فک میکردم آسونه ولی بعدش فمیدم نه خیلی انرژی میخواد"
بعدم درمورد نقشش گفته که یه پسر شهری بود و میاد روستا زندگی کنه "بنظرم بازی من خیلی عجیب غریب بود ولی قشنگیای خودشم داشت"

resim

آ
ریرانگفا
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
برگزاری فن میتینگ جدید لی جونگ سوک در پکن

خب یه خبر خوبم برای فنهای چینی لی جونگ سوک
کمپانی جونگ سوک Wellmade Entertainment تایید کرده که این بازیگر قراره تو چین یه فن میتینگ بده .میزبان این فن میتینگ یه وب سایت معروف چینی به اسم Tudou هست. خلاصه این وب سایتم از الان شروع کرده به تبلیغات و حتی این امکانو برای فنها فراهم کرده که پیام ویدئویی از خودشون بگیرنو بفرستن تا بدست جونگ سوک برسه!
کمپانی جونگ سوک اعلام کرده" Todou میزبان فن میتینگ ماست قبلا هم ما زیاد اومدیم چین و فن میتینگ گذاشتیم اما این دفعه میخواییم جو صمیمانه تری با فنهامون داشته باشیم"

resim

آریرانگفا
پاسخ
roseسپاس شده توسط:

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • بعدی