•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 18
  • بعدی 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[نقد و بررسی] تاپیک جامع اخبار بازیگران کره ای
لطفا فقط توی هر پست یه خبر بذارین

اسپم هم ندین لدفــــــــــــــــن
resim

خواااااااااااااااهش میــــکنم عکساتونو با آپلود کردن, توی انجمن بذارین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
صفحه 4 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
حضور لی جون در سریال جدید 'Mister Baek'

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونجور که فعلا شایعات درمورد سربازی رفتن بروبچ MBLAQ هست از اونطرف یه خبر خوب برای فنهاشون اونم اینکه قبل از سربازی احتمالا لی جون یه بار دیگه سریال بازی میکنه
تا الان حضور جانگ نارا و Shin Ha Kyun تو این سریال قطعی شده. نقشی که به لی جون پیشنهاد شده Choi Dae Han پسر یه مرد پولدار به اسم Choi Go Bong هست. شخصیتش جوریه که کارمندای شرکت باباش کلا اونو بی مصرف و آشغال میدونن و اونم از این گردن کلفتاستو اصن تلاشی برای تغییر تفکرات مردم درمورد خودش نمیکنه و حتی شرمنده هم نمیشه!
کلا فک میکنه برای زندگی فقط باید پول کافق داشته باشی و واسه همینم به خودش زحمت کار کردن نمیده اما وقتی به Eun Ha Soo نزدیک میشه کم کم عوض میشه!
این اولین کار رمانتیک کمدی لی جون از شروع کار بازیگریش تا الانه اخرین کارشم که میدونید سریال 'Gabgdongi' بوده و خلاصه فنها ذوق مرگن الان
لی جونم گفته" وقتی فیلمنامه رو خوندم دیدم نقشیه که همیشه دوس داشتم بازیش کنم و برای همینم بازی تو اینکارو پذیرفتم همه تلاشمو میکنم که کار خوبی ارائه بدم"
این سریال بعد از اتمام "My Spring Day" میره رو انتن.

آریرانگفا
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
کیم سوهیون بعنوان سفیر سئول انتخاب شد!!

کمپانی KeyEast اعلام کرده" کیم سوهیون بعنوان سفیر افتخاری سئول انتخاب شده این براش مایه افتخاره و با آغوش باز پذیرفتتش" بخاطر بازیش تو سریال محبوب “My Love from the Stars” به همراه ستاره زیبا جون جی هیون  تبدیل به یه هالیو استار شدو تو خیلی از کشورها من جمله چین کلی محبوب شد. حالام قراره تبلیغ شهرشو بکنه دیگه و باید کلا خوبیای شهرشو تو جاهای دیگه ترویج بده.
آریرانگفا
پاسخ
roseسپاس شده توسط:

تو کنفرانس مطبوعاتی که دوتا خبر پیش در مورد گفتم بحث سر محبوبیت کیونگ سو بودش که kim young ae در موردش گف:

یه زمانایی بود که کیونگ سو فیلمبرداری نداشتش اما برای حمایت و تشکر سر صحنه فیلمبرداری حاضر میشد.تا اون میومد یهو ملت رو سرش میریختن و ازش یا میخواستن که بهشون امضا بده یا میخواستن که باهاش عکس بگیرن.وقتی من این صحنه ها رو میدیدم خجالت زده میشدم و از کیونگ سو میخواستم که برگرده خونش چون فکر میکردم که این براش خیلی سخته.من نمیدونم که داستان هر روزه زندگی اون این شکلیه یا نه اما وقتی نگاهش میکردم تو اون شرایط بنظر خیلی خسته کننده بود براش.

یکی دیگه از بازیگرا moon jung hee هم گفتش که همه ی ماها بازیگر هستیم و باهمدیگه کار میکنیم ادمای زیادی هم دور و اطراف ما هستن اما وقتی میفهمیدم که با کیونگ سو در ارتباطیم اونا هم از ما میخواستن که براشون از کیونگ سو امضا بگیریم واسه همین ماها هم دیگه یه تیکه از این داستان امضا گرفتنا شده بودیم.من واقعا بابت این موضوع متاسفم.

اما D.O در جواب تموم این حرفای سونبه هاش فقط خندید و مطمئنشون کرد که حالش خوبه و ناراحت نیست.
آریرانگفا
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
همبازی شدن یو سونگ هو با گوآرا در فیلم جدید “Joseon Magician” 

بالاخره گویا معلوم شده کام بک یو سونگ هو بعد از سربازیش حضورش تو یه فیلم باشه. بتازگی این خبر تایید شده که این بازیگر درحال مذاکره برای بازی در فیلم جدید "Joseon Magician" هست.
کمپانی یوسونگ هو San Entertainment امروزاعلام کرده" بعله این خبر صحت داره که یو سونگ هو در حال مذاکره برای پیوستن به این فیلمه. البته اون هنوز از سربازی نیمده و ما فعلا چندتا پروژه رو براش در نظر گرفتیم. هنوز حضورش قطعی نشده و ایشالا وقتی خودش اومد بررسیهای نهاییو میکنه"
حالا بتازگیم گفته شده نقش بازیگر زن این فیلم هم به گوآرا پیشنهاد شده کمپانی اونم SM Entertainment اعلام کرده" اون فقط فیلمنامه رو گرفته و هیچ تصمیمی نگرفته"
فیلم “Joseon Magician” داستان یه شاهزاده خانمیه که تو دوران سلسله چینگ به چین شوهر میکنه بعد تو راهش به چین،به یه شعبده بازو سیرکش برخورد میکنه و عاشق این پسره میشه!!!
کارگردان این فیلم کارگردان فیلم بووق “The Concubine” و "Bungee Jumping of Their Own" هم بوده.

آریرانگفا

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
حکم نهایی برای Dahee و Lee Ji Yeon بخاطر ایمیلشون به لی بیونگ هون 16ام این ماه صادر میشه.

خب روز دادگاه این سه تا هم مشخص شده و قراره ایشالا 16ام اکتبر همگی برن دادگاه سئول
متهمان همونجور که میدونید از طریق این ایمیل میخواستن باج بگیرن که لی بیونگ هونم نداده و رفته صاف گذاشته کف دست پلیس!!ایشالا با ما باشید تا سه روز دیگه خبرای دادگاهشونم میاد میذاریم!

آریرانگفا
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
Lee Sang Yoon گفته بعد از قبول بازی در سریال 'Liar Game' با کلی کامنت فحشو بدوبیراه روبه رو شده!!

این بازیگر بیچاره Lee Sang Yoon گفته" این اولین بار بود که اینجوری مورد نفرت این همه آدم قرار میگرفتم!!!البته بنظرم بخاطر شخصیتی بود که قراره بازی کنم. چون با شخصیت و چهره ی من اصلا همخونی نداره"
ادامه داده"من همه تلاشمو میکنم که بتونم این شخصیتو هم از نظر ظاهری هم بازی خوب دربیارم وقتی داشتم با نویسنده و کارگردان صوبت میکردم، بم گفته بودن که این کار با سریالای معمولی خیلی فرق داره!وقتی متفاوت بودن نقشو برام توضیح دادن، کمتر احساس فشار کردم"
خلاصه اولین قسمت این سریالم 20ام این ماه پخش میشه ببینید این چی مگه میخواسته بازی کنه که اینطورش کردن!!
آریرانگفا

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
لی جانگ وو درمورد کیس سنسش با Sunhwa گفته!

خب میدونید که این دوتام در حال بازی تو سریال 'Rosy Lovers' هستن.
حالا لی جانگ وو اومده گفته پشیمونم که اونطوری تو سریال دختره رو بوس کرده!!!resimگفته" یکم استرس داشتیم چون ابتدای کار ما قرار بود نقش یه زوج خوب و عاشقونه رو بازی کنیم. واسه پسرا این طبیعیه که وقتی کسیو میبوسن ضمام امورو به دست بگیرن!!اما شرمندم جدا!!!این دفعه رو نتونستم!!بنظرم الا نیمتونم اینکارو بهتر انجام بدم"
ادامه داده" ما کلی صحنه داشتیم که توش باید تماس فیزیکی میداشتیم. ولی خدایی از کارگردانمون ممنونم که قشنگ صبر کرد که ما باهم راحت بشیم بعد این صحنه هارو بگیره!"
بعدم حرف از سریال محبوب این روزا 'Jang Bo Ri is Here!' شده و گفته" این سریال خیلی محبوبه ولی مزاحمتیم برای ما نداره. ما اصن احساس ناراحتی نمیکنیم"
این سریالم ایشالا از 18ام این ماه میره رو انتن
 اریرانگفا
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
پارک مینوو گفته هرکدوم از بازیگرای سریال 'Modern Farmer' حداقل یه بار سر صحنه آسیب دیدن!

پارک مینوو هم که تو این سریال 'Modern Farmer' داره بازی کنه اومده گفته همه بازیگرای سریالمون سر صحنه حداقل یه بار ترکیدن!!resim
گفته" حداقل هم یکی یه بار همه پکیدن"
بعدم جزئیاتشو اینجور گفته" هانی لی پیشونیش خراشیده شد!!! Lee Si Un هم دوبار دماغش شکست!!Kwak Dong Yeon بازوش در رف!!!" بعدم به شوخی گفته"Hongki هم ایشالا بزودی یه چیزیش میشه"
بعدم یه داستان درمورد خودشو Hongki گفته" وقتی ما تو رودخونه بودیم Hongki با ارنجش زد تو دماغم و دماغ منم خونی شد" اولین قسمت این سریالم ایشالا 18ام این ماه پخش میشه.
آریرانگفا

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
صوبتای سو این گوک درمورد اولین سریال تاریخیش “The King’s Face” 

خب همگیتون میدونید که ای گوک اوپا تا حالا سریال تاریخی بازی نکرده و حالا گویا امسال میخواد اولین سریال تاریخیشو بنام “The King’s Face” بازی کنه.
حالا تو چه نقشی؟؟شاهزاده!!! اوپا قراره در نقش شاهزاده Gwang Hae بازی کنه که طولانی ترین و مهیج ترین زندگی رو در بین ولیعهدای دوران چوسان داره و زندگیش کلا پر از فراز و نشیب بودهresim
خودش گفته" نقش Gwang Hae رو قبلا خیلی از سونبه های دیگه بازی کردن و از همین جهتم خیلی خوشحالم که منم یه دور بازیش میکنم. البته تا حدیم فشار رومه. ولی خب تموم تلاشمو میکنم. "
این گوک که میشه شاهزاده و Lee Sung Jae هم که قبلا تو سریال “Rascal Sons” بازی کرده بوده اینجا نقش داداش این گوکو داره!و خلاصه گویا این دوتا داداش درگیر یه مثلث عشقی میشنو جفتشون این دختره Kim Ga Hee رو میخوان نقش این دختره رو هم Jo Yoon Hee بازی میکنه.
این گوک درمورد Lee Sung Jae هم گفته" من خیلی خوشحال شدم وقتی شنیدم قراره دوباره با سونبه Lee Sung Jae همبازی بشم و ما دوستای خوبی هستیم"
این سریال بعد از سریال Blade Man پخشش شروع میشه.

آریرانگفا
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
[table][tr][td]نامه Kam Woo Sung به بیننده های سریالش “My Spring Day” 

اقا Kam Woo Sung بازیگر این سریالم رفته یه نامه به این مضمون برای بیننده های سریالش نوشته"
حالا که ما به نیمه سریال رسیدیم میتونم بگم همه چیز تا الان با برنامه ریزی پیش رفته!!حرفام میتونه خیلی کلیشه ای باشن ولی بخاطر مهارت کارگردانمون همه بازیگر احساس آرامش دارنresimاین اغراق نیس اگه بگم من این نقشمو بخاطر آخر سریال انتخاب کردم!!!این سریال پایان خیلی خاصی داره و بازیگر زن خوشگلیم داره!!!  مطمئنم که تا الان انتظارات خیلیاتونو برآورده کردیم.من خودمم از اینکه داریم به انتها نزدیک میشیم کلی هیجان دارم"
اخرم گفته" بنظرم بهترین روزهای بهاریه زندگیم الانه" (اشاره به اسم سریال ‘spring days’)
آریرانگفا
[/td][/tr][tr][td] [/td][/tr][/table]
پاسخ
roseسپاس شده توسط:

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 18
  • بعدی