نظرسنجی: نظر شما در مورد سریال من و هاید جکیل ...
عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
ضعیف
خیلی ضعیف
نظری ندارم
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[گروه تاریخ] نقد و بررسی سریال " من، هاید و جکیل" / Hyde Jekyll and me
Information 
نقد و بررسی سریال " من، هاید و جکیل" / Hyde Jekyll and me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

resim

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[font][font][font]خلاصه داستان
کوسو جین (هیون بین) دو شخصیت متفاوت دارد. یکی از شخصیتهای او مثل هاید (Hyde) سرد است و دیگری مانند جکیل (Jehyll) گرم و خوش اخلاق است.
او به عنوان مدیر پارک سرزمین عجایب کار می کند. جانگ هانا (هان جی مین) به عنوان یک بازیگر و رئیس سیرک در سرزمین عجایب کار می کند.
[/font][/font][/font]

پاسخ
roseسپاس شده توسط: G☺liღ Junior
OST پارت 1 ش عاااالی بودد....ینی دیوونه ش شدم 

خب بماند که داستانش با کیل می هیل می یکیه و از اونجایی که اینا رو همزمان دیدم قشنگ بعضی سکانسای اولیه ش تکرار هم بود
ولی هردو خوب بودن ...کمی کیل می هیل می سطحش بالاتر بود هم بخاطر معمایی بودن و کشش بالاترش هم طنزش بیشترش

بازی هیون بین که اصن لازم به تعریف ندارهresimهمه میدونن شاهکاره کسی که باغ مخفی رو تونست به اون خوبی بازی کنه و نشون بده بدنش مرده روحش زن اینجا خیلی براش راحته که دو شخصیت متفاوت یه نفرو نشون بده و کاری کنه ادم فکر کنه دو نفر مجزان ایناresimresim
هان جی مین هم که جز بازیگرای بامزه و دوست داشتنیه وبازی ش خیلی خوبه مخصوصا خنده هاش و اون اشکاش که تو چشاش جمع میشهresim
اولش فکر میکردم این دوتا به هم نمیان ولی خوب تونسته بودن باهم جور شن
کشش داستان خوب بود جوری بود که دلت بخواد قسممت بعد و ببینی (البته بیشتر بخاطر بازی های بازیگرا)
فضا سریال فانتزی بود حیلی قشنگ بود
تا قسمت 12 سریال خیلی خوب بود
بعد افت کرد قسمت 17 و 18 هم خوب شد دو باره(مشکلم دقیقا اون 5 قسمت وسطهresim) در واقع سریال باید 16 قسمت میبود دیهresim
من اولش روبین و بیشتر دوس داشتم بعد از سوجین خوشم اومد اخراشم که جفتشونresim
کلا پیشنهاد میکنم ببینید سریال خوبیه resim
عاقا یه چی هم هس نگین چه دختریه ها
ولی خداااییش بو.سه روبین و هانا تو قسمت 18 خیلی قشنگ بود
منو یاد بوسه ی قسمت اخر سریال عشق مخفی مینداخت اونجا هم جدید بود مدلشresim
من اصن از همه قسمتا اون قسمتو بیشتر دوس داشتم که روبین رفت مشهور شد(همین قسمت 18)

resim

سریال ماسک
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
همکاری سوجین و روبین هم خیلی قشنگ بود همینکه جای هم دیگه میرفتن یا باهم هماهنگ بودن
اون اولاش که سوجین از دست روبین حرص میخورد
بعد سوجین میومد انتقام میگرفت ازش خیلی باحال بودresim

resim

سریال ماسک
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
من که از این سریال خیلی خوشم اومد . resim

کلا از بازیگر مرده خوشم میاد resim فیلم های خوبی بازی میکنه 

از روبین از همون اول بدم میاد .
 مرد که نباید انقدر لوس و ننر باشه . اصلا جذبه مذبه حالیش نبود resim

ولی سوجین خوب بود 

تیکه های خنده دار  و همین طور احساسیشو دوست داشتم . موضوعش برام حالب و تازه بود .

قسمت اولش که دکتر داشت بیماری دو شخصیتی رو  توضیح می داد و یه سری عکس از بیمارای واقعی این مرض نشون داد من سکته کردم . نمی دونم چرا البته. ولی نماز صبحمو که خوندم و همه جا تاریک بود کلی طول کشید تا خوابم برد :|
resim

دقیقا موضوعی که ریحانه گفت درسته . کلا سلیقش تو سریال خوبهresim

چند تا قسمتش اضافی بود و بد جور رو اعصابم بود . ولی آخرش خوب تموم شد 

راضی بودم در کل ازش . 

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
همون طوری که ریحانه گفت این دوناسریالی که همزمان پخش میشد یهویی به موضوع دو شخصیتی پرداختن ، نویسنده های کره انگاری با هم به برق وصل میشن

کلا این داستان دو شخصیتی بودن در عین جالب بودن واسم خیلی باور نکردنیه ، عین این میمونه که دو روح تو یه بدن زندگی کنن

سریال خوبی بود ، خوش ساخت ، داستانشم تا یه جاهایی - قبل قسمت 15- خیلی خوب پیش رفت  اما بعدش سه چهار قسمت کاملا الکی سریال رو کششششششششش دادن ، به نظرم باید تو همون 16-17 قسمت تمومش میکردن

نکقته قوتش بازی هیون بین تو دو نقش بود ، وقتی میخواست بین دو نقش جابه جا بشه اینقد خوب بازی میکرد که ادم حس میکرد الان خفه میشه:|

چند قسمت کشمکش های بین رو بین و سوجین هم خیلی خوب بود
resim

یه خالی بندی های خیلی نافرمی هم تو قسمت های اولش داشت - اونجا که روبین و هانا پرت شدن تو استخر :| - کلا قوانین فیزیک نابود شد resim

اخرشم یه جورایی جالب تموم شد

پاسخ
roseسپاس شده توسط:
سلامresim
بچه ها همه چیزارو گفتن دیگresim
به نظر منم سریال خوبی بودresimسوجین و روبین جفتشون عالی بودن بازیگر به این میگنresim
من از دستیار سوجین(لی سونگ جان) خیلی خوشم اومد واقعا خیلی خیلی خوب بازی کرده بودresim
من به این سریال امتیاز 8 از 10 میدمresim

هیچ وقت
قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند
جای خوب هایی که
دل آدم را قرص می کنند
نمی گیرند !

[عکس: 145512129570451.jpg]
پاسخ
roseسپاس شده توسط:
یه سریال تخیلی شیک دیگه....resim
بازگیرای خوبی داشتش ,داستان ولی خیلی عالی نبود
کمدی هم نبود...به نظرم فقط یه دارم بود
دختره خیلی خشک بازی کرد...ولی هرقسمت چیزای جالبی برای رو کردن داشتش
هیچوقت نتونستم حدس بزنم بعدش چی میخواد بشه
قسمت 16 همه ی داستان از نظر من تموم شده بود بنابراین دیگه ندیدمresim
به نظرم تنها نقطه ی قئتش گارگردانیش و هیون بین بود
واقعا عالی دوتا نقش حتی سه تا نقشو بازی کرد ....الحق که بازگیرههههresimresimresimresimresimresim
خیلی خیلی خوشم اومد و بهش ایمان اوردم 

من از 10 بهش 6میدم
خواااااااااااااااهش میــــکنم عکساتونو با آپلود کردن, توی انجمن بذارین

پاسخ
roseسپاس شده توسط: Vira
سریال بسیار خوب و خوش ساختیه حرفهای زیادی درباره بیماری دو شخصیته و یا چند شخصیته میزنه با بازی بسیار عالی هیوبین که به نظرم یکی از بهتریهای جهان میتونم بگم و داستان سریال خیلی خوب نوشته شده و پرداخته شده و کار قشنگ بازیگرها هم تکمیل کرده این خوب این کار رو توصیه میکم حتمأ ببیننید
resim

KAT-TUN 2016
اهنگ راه عشق

بخشی از ترجمه اهنگ:
همیشه انیطور نست درست وقتی فکر مکنی به اخر رسیدی یه چیزی تازه شروع میشه
 من فقط میخواهم عاشقت باشم" بانو" میخواهم بدون شکستن قلبت احساساتت رو محکم به اغوش بکشم
میخوام وقتی از رویاهات بیدار میشی کنارت باشم

پاسخ
roseسپاس شده توسط: G☺liღ Junior ، Vira