رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
☏ KpOpEr HoMe ☏
Smile 
resim

☏ KpOpEr HoMe ☏

16 سلاااااااااااااااااام[i]16

Mocking   در خدمتتون هستم با یه تاپیک قشنگ دیگهMocking

این تاپیک برای بحث و گفتوگو های کی پاپر های عزیز و کاربران فعال این تالاره Smilie (64)

d_tickle امیدوارم خوشتون بیاد d_tickle

فقط در چند چیز همکاری کنید لطفا T4715

1- بحثتون در مورد هرچی میخواد باشه مشکلی نیست ( فقط اگه در مورد کی پاپ باشه بهتره ) S (35)
2-لطفا توهین نکنید Gmf19ktoa8pf7zsyyrx

[/i]3- لطفا لینک دان یا خبری تو این تاپیک قرار داده نشه S (17)

Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ
Yᴇᴀʜ ɪɴ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ
Oɴᴇ ᴅᴀʏ﹐ ʏᴏᴜ’ʟʟ ᴄᴏᴍᴇ ᴛᴏ ᴍʏ sɪᴅᴇ
I ɪᴍᴀɢɪɴᴇ ᴅʀᴇᴀᴍɪɴɢ ᴀ sᴡᴇᴇᴛ ᴅʀᴇᴀᴍ
I ᴡᴀɴᴛ ʏᴏᴜ﹐ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ ɪs ɢʀᴏᴡɪɴɢ
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ

resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط: zizi ღ Junior ، sory ، Samira ، نییر
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خدای من تو رو کجای دلم بذارم S (29) S (11) نوشته طفلک سارینا کی پاپ
[/b]

[b]ازه جونیور جونم من ارشی ودار ماز همشون سوپر جونیور اهنگ اوپراشون رو خیلی دوست دارم اهنگ هنری معرکس اولین اهنگ سولوش یادش بخیر  موقعه ای که اومد چقدر حرف زدیم دربارش تو  سایت برنا...[/b]
[b]دی کات7 رو دنسشون عالیه من از اون ومقعه که فقط  JB و JR بودن تو گروه و اسم گروهJJ بود کارشون رو دیدم واقعأ خوب بود یک دونه اهنگ و ام وی دارن راک اندرول میخونن خیلی تند و قشنگه الان هم که دیگه خوب [/b]
[b]نمیدونم چرا از سبک گروه های مثل BTS خوشم نمیاد ولی کی پاپ خوبی دارن[/b]
[b]شاینی هم باز خوبه بخصوص خود لیدر تمین هم صدای خوبی داره[/b]
[b]و اما نو مین وو دیگه اصلأ صدای این بشر حرف نداره یک سری کار ازش دارم که روح از جسم پرواز میکنه مثل اهنگ سریال دوست دخترم روباه 9دم اگر اشتباه نکنم اسمش TRAP صدای فوق العاده خوبی داره [/b]
resim

KAT-TUN 2016
اهنگ راه عشق

بخشی از ترجمه اهنگ:
همیشه انیطور نست درست وقتی فکر مکنی به اخر رسیدی یه چیزی تازه شروع میشه
 من فقط میخواهم عاشقت باشم" بانو" میخواهم بدون شکستن قلبت احساساتت رو محکم به اغوش بکشم
میخوام وقتی از رویاهات بیدار میشی کنارت باشم

پاسخ
roseسپاس شده توسط: ღ★SaRiNa★ღ ، zizi ღ Junior
نمیدونم بقیه کی پاپرا هم مثل منن یا نه ولی من الان بیشتر از ده ساله دو سه تا گروه و فوق العاده دوست دارم Shlak (2) Shlak (2) Shlak (2) بعد این چند سال کارای بقیه گروهارو میبینم M1238 M1238 M1238 از خیلیاشونم خوشم میادا :S14: :S14: :S14: ولی بعد یه مدت عذاب وجدان میگیرم S (29) S (29) S (29) که الان به گروهام خیانت کردم :S15: :S15: :S15: نباید از یه گروه جدید خوشم بیاد کی اینجوریه؟؟؟ 154fs232528 154fs232528 154fs232528
پاسخ
(01-17-2016, 06:13 PM)zizi ღ Junior نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیلوم سوری جونم سیلوم ساریناShlak (2)
منم چنتا گروه خفن بهتون میگم برید ویدیواشو ببینین و موزیکاشو بگوشیدشShlak (2)
یکیش سوپرجونیور اصن همه اهنگاش ادمو داخون میکنه Shlak (2)مخصوصا ماماسیتا و سوری سوری و دیس ایز لاو و دویل و مجیک و...Shlak (2)
یکیش اکسو ک خعلی خفنهShlak (2)
یکی دیه گات7 ک موزیک ویدیواش باحاله مخصوصا رقصاشShlak (2)
یکیشم bts ک اهنگای اولش درباره مدرسه اس خعلی باحاله مخصوصا اهنگnoو اهنگ جدیدشrun  Shlak (2)
شاینی ام ک دیه هیچیS (29)
راستی اهنگای (نو مین وو) رو ام حتما بگوشین

همین طور اهنگ  henry رو S (29) S (35)
چیزای جدید یادم اومد میام میگم:
D

من همه ی اونایی رو که گفتی دیدم  +بی حوصله2+ +بی حوصله2+ +بی حوصله2+
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ
Yᴇᴀʜ ɪɴ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ

resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط: zizi ღ Junior
(01-18-2016, 03:21 AM)mersana نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم بقیه کی پاپرا هم مثل منن یا نه ولی من الان بیشتر از ده ساله دو سه تا گروه و فوق العاده دوست دارم Shlak (2) Shlak (2) Shlak (2) بعد این چند سال کارای بقیه گروهارو میبینم M1238 M1238 M1238 از خیلیاشونم خوشم میادا :S14: :S14: :S14: ولی بعد یه مدت عذاب وجدان میگیرم S (29) S (29) S (29) که الان به گروهام خیانت کردم :S15: :S15: :S15: نباید از یه گروه جدید خوشم بیاد کی اینجوریه؟؟؟ 154fs232528 154fs232528 154fs232528

منکه نیستم  Mocking Mocking Mocking Mocking Mocking
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ
Yᴇᴀʜ ɪɴ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ

resim

پاسخ
(01-18-2016, 12:11 AM)sory نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خدای من تو رو کجای دلم بذارم S (29) S (11) نوشته طفلک سارینا کی پاپ
[/b]

[b]ازه جونیور جونم من ارشی ودار ماز همشون سوپر جونیور اهنگ اوپراشون رو خیلی دوست دارم اهنگ هنری معرکس اولین اهنگ سولوش یادش بخیر  موقعه ای که اومد چقدر حرف زدیم دربارش تو  سایت برنا...[/b]
[b]دی کات7 رو دنسشون عالیه من از اون ومقعه که فقط  JB و JR بودن تو گروه و اسم گروهJJ بود کارشون رو دیدم واقعأ خوب بود یک دونه اهنگ و ام وی دارن راک اندرول میخونن خیلی تند و قشنگه الان هم که دیگه خوب [/b]
[b]نمیدونم چرا از سبک گروه های مثل BTS خوشم نمیاد ولی کی پاپ خوبی دارن[/b]
[b]شاینی هم باز خوبه بخصوص خود لیدر تمین هم صدای خوبی داره[/b]
[b]و اما نو مین وو دیگه اصلأ صدای این بشر حرف نداره یک سری کار ازش دارم که روح از جسم پرواز میکنه مثل اهنگ سریال دوست دخترم روباه 9دم اگر اشتباه نکنم اسمش TRAP صدای فوق العاده خوبی داره [/b]
بیا منو بزن

+بی حوصله2+ +بی حوصله2+ +بی حوصله2+ +بی حوصله2+ +بی حوصله2+ +بی حوصله2+ +بی حوصله2+
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
نظر من کلا گروه های وای جی ! بهترین گروه های کی پاپ و بین المللی ترین گروه ها از این کمپانی
نظرا متفاوته این نظر شخصی من ! گروه محبوبمم که بیگ بنگه ! Banana_smiley_28 Banana_smiley_28 Banana_smiley_28 Banana_smiley_28

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
roseسپاس شده توسط: sory ، ღ★SaRiNa★ღ ، zizi ღ Junior
[/b]  تو که عشقمی چرا بزنمت عزیزم  S (35) S (35) S (35) S (35)
resim

KAT-TUN 2016
اهنگ راه عشق

بخشی از ترجمه اهنگ:
همیشه انیطور نست درست وقتی فکر مکنی به اخر رسیدی یه چیزی تازه شروع میشه
 من فقط میخواهم عاشقت باشم" بانو" میخواهم بدون شکستن قلبت احساساتت رو محکم به اغوش بکشم
میخوام وقتی از رویاهات بیدار میشی کنارت باشم

پاسخ
Mocking Mocking Mocking Mocking Mocking
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ
Yᴇᴀʜ ɪɴ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ

resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط: sory ، zizi ღ Junior
(01-18-2016, 10:09 PM)Katii Lover نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظر من کلا گروه های وای جی ! بهترین گروه های کی پاپ و بین المللی ترین گروه ها از این کمپانی
نظرا متفاوته این نظر شخصی من ! گروه محبوبمم که بیگ بنگه ! Banana_smiley_28 Banana_smiley_28 Banana_smiley_28 Banana_smiley_28

منم از بیگ بنگ خوشم میاد S (35) S (35) S (35)
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ
Yᴇᴀʜ ɪɴ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ

resim

پاسخ
چراااااااا تاپیک اینقدر خالیه ؟؟؟؟؟ S (3) S (3) S (3) S (3)
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ
Yᴇᴀʜ ɪɴ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ

resim

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان