رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
☏ KpOpEr HoMe ☏
Smile 
resim

☏ KpOpEr HoMe ☏

16 سلاااااااااااااااااام[i]16

Mocking   در خدمتتون هستم با یه تاپیک قشنگ دیگهMocking

این تاپیک برای بحث و گفتوگو های کی پاپر های عزیز و کاربران فعال این تالاره Smilie (64)

d_tickle امیدوارم خوشتون بیاد d_tickle

فقط در چند چیز همکاری کنید لطفا T4715

1- بحثتون در مورد هرچی میخواد باشه مشکلی نیست ( فقط اگه در مورد کی پاپ باشه بهتره ) S (35)
2-لطفا توهین نکنید Gmf19ktoa8pf7zsyyrx

[/i]3- لطفا لینک دان یا خبری تو این تاپیک قرار داده نشه S (17)

Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ
Yᴇᴀʜ ɪɴ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ
Oɴᴇ ᴅᴀʏ﹐ ʏᴏᴜ’ʟʟ ᴄᴏᴍᴇ ᴛᴏ ᴍʏ sɪᴅᴇ
I ɪᴍᴀɢɪɴᴇ ᴅʀᴇᴀᴍɪɴɢ ᴀ sᴡᴇᴇᴛ ᴅʀᴇᴀᴍ
I ᴡᴀɴᴛ ʏᴏᴜ﹐ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ ɪs ɢʀᴏᴡɪɴɢ
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ

resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط: zizi ღ Junior ، sory ، Samira ، نییر
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
S (35)
S (35)S (35)
S (35) S (35) S (35)
S (35) S (35) S (35) S (35)
S (35) S (35) S (35) S (35) S (35)
S (35) S (35) S (35) S (35) S (35) S (35)
S (35) S (35)
S (35) S (35)
S (35) S (35)
S (35) S (35)
S (35) S (35)
S (35) S (35)
S (35) S (35)
S (35) S (35)
S (35) S (35)
S (35) S (35)
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ
Yᴇᴀʜ ɪɴ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ

resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط: zizi ღ Junior
بهترینشون از نظر من اکسوعه!!!فوق العاده هم طرفدار داره!!!با این که الان نه نفرن ولی رو پای خودشون واستادن!!! S (35) S (35) S (35) 
اعضاش صداهاشون محشرن !!!!لوهان که عالی عالی عالی بود ولی از وقتی از گروه رفته صدای لی رو دوست دارم!!!صدای بکهیون و چن و دی.او که عالیه!!!!!با رپ های چانی عشق میکنم و با لبخندای لیدرمون سوهو زندگی!!!!لی لاورم ولی در اصل لوهان محشره!!!!خوشتیپی هم دیگه کای و کریس!!! Smilie (64) Smilie (64) Smilie (64) 
بیگ بنگ هم عالین!!!عاشق خل بازیاشونم!!!! وای جی عالیه راست میگید!من با اینکه کمپانی اکسو اس ام ولی حالم از لی سومان و اس ام بهم میخوره!!!
بی تی اس هم سبکشون عالیه!!! +موبلند+ +موبلند+ +موبلند+
با شاینی حال نمیکنم!!!و حالم از گروه های اس ان اس دی و ردوالوت بهم میخوره!!!اف اکس بهترینه اونم فقط بخاطر امبر Smilie (64) Smilie (64)
سوپر جونیر دیگه هیچی!!!زنده باد الف!!!داداش بزرگای اکسوان دیگه!!! S (35) S (35) S (35) S (35)
                                                                      張藝興 

[عکس: 54734608488372472663.jpg]

پاسخ
roseسپاس شده توسط: ღ★SaRiNa★ღ ، zizi ღ Junior
(02-15-2016, 07:21 PM)نییر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترینشون از نظر من اکسوعه!!!فوق العاده هم طرفدار داره!!!با این که الان نه نفرن ولی رو پای خودشون واستادن!!! S (35) S (35) S (35) 
اعضاش صداهاشون محشرن !!!!لوهان که عالی عالی عالی بود ولی از وقتی از گروه رفته صدای لی رو دوست دارم!!!صدای بکهیون و چن و دی.او که عالیه!!!!!با رپ های چانی عشق میکنم و با لبخندای لیدرمون سوهو زندگی!!!!لی لاورم ولی در اصل لوهان محشره!!!!خوشتیپی هم دیگه کای و کریس!!! Smilie (64) Smilie (64) Smilie (64) 
بیگ بنگ هم عالین!!!عاشق خل بازیاشونم!!!! وای جی عالیه راست میگید!من با اینکه کمپانی اکسو اس ام ولی حالم از لی سومان و اس ام بهم میخوره!!!
با شاینی حال نمیکنم!!!و حالم از گروه های اس ان اس دی و ردوالوت بهم میخوره!!!اف اکس بهترینه اونم فقط بخاطر امبر Smilie (64) Smilie (64)
سوپر جونیر دیگه هیچی!!!زنده باد الف!!!داداش بزرگای اکسوان دیگه!!! S (35) S (35) S (35) S (35)

کاملا باهات موافقم :S14:

اما من هم طرفدار snsd ام و هم ردوالوت و هم شاینی خخخخخخ بنابراین در این زمینه باهات اختلاف نظر دارم Shlak (2)
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ
Yᴇᴀʜ ɪɴ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ

resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط: نییر ، zizi ღ Junior
(02-18-2016, 08:56 PM)SaRiNa YS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-15-2016, 07:21 PM)نییر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما من هم طرفدار snsd ام و هم ردوالوت و هم شاینی خخخخخخ بنابراین در این زمینه باهات اختلاف نظر دارم resim

مرسی!چقدر سوت و کوره اینجا!اصا کی پاپر و جی پاپر نداریم اینجا؟؟؟
یه سوال شما اکسو.الی؟؟؟؟
فن کدوم یک از پسرامونی/؟؟
چه کاپلی رو میدوستی؟؟؟
ببخشیدا!!!!! 6720
                                                                      張藝興 

پاسخ
roseسپاس شده توسط: zizi ღ Junior ، ღ★SaRiNa★ღ
(01-18-2016, 12:11 AM)sory نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 خدای من تو رو کجای دلم بذارم S (29) S (11) نوشته طفلک سارینا کی پاپ
[/b]

[b]ازه جونیور جونم من ارشی ودار ماز همشون سوپر جونیور اهنگ اوپراشون رو خیلی دوست دارم اهنگ هنری معرکس اولین اهنگ سولوش یادش بخیر  موقعه ای که اومد چقدر حرف زدیم دربارش تو  سایت برنا...[/b]
[b]دی کات7 رو دنسشون عالیه من از اون ومقعه که فقط  JB و JR بودن تو گروه و اسم گروهJJ بود کارشون رو دیدم واقعأ خوب بود یک دونه اهنگ و ام وی دارن راک اندرول میخونن خیلی تند و قشنگه الان هم که دیگه خوب [/b]
[b]نمیدونم چرا از سبک گروه های مثل BTS خوشم نمیاد ولی کی پاپ خوبی دارن[/b]
[b]شاینی هم باز خوبه بخصوص خود لیدر تمین هم صدای خوبی داره[/b]
[b]و اما نو مین وو دیگه اصلأ صدای این بشر حرف نداره یک سری کار ازش دارم که روح از جسم پرواز میکنه مثل اهنگ سریال دوست دخترم روباه 9دم اگر اشتباه نکنم اسمش TRAP صدای فوق العاده خوبی داره [/b]

سیلللوووووووووووم بوخشید دیر جواب دادم
عاقااااااا من اصلیتش بیشتر از همه طرفدار این هنری کچلم اینم ک اهنگ نمیده بیرون تازگیا خعلی بیشور شودهع 154fs232528 154fs232528 154fs232528 154fs232528 154fs232528 فقط رو مخ من میرهع 154fs232528 154fs232528 Shlak (2)
گات7 ک تازگیا منو خف کرده هرجا میرم کلی ویدیو ازشون هس منم زودی همشو می دانم Shlak (2) جی بیم ک هیشی دیه S (29)
من بی تی اسو بخاطر همون آهنگno دوسشون دارم
نومین وو S (29) همون منم[b]TRAPگوشیدم ک طرفدارش شدم Shlak (2) [/b]
resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط: نییر ، ღ★SaRiNa★ღ
:S28: نییر جی پاپر نداریم  S (25) ما جی لاورز داریم بچهGLOVERS دیگه نگی جی پاپر اگر  هایفنها بخونن چی میگن میگن من تو رو به راه راست هدایت نکردم استاد ببینه توبیخ میشم خوب Mocking S (27) S (34)
زینب جان نومین و اونی که تو سریال دوست دخترم روباه 9 دم-میداس-فول هوس 2-عروس بزرگ...بود ترپش دارم که هنری میخونه خیلی هم قشنگ نمیدونم کدوم رو میگی؟؟؟؟؟؟ M1238
resim

KAT-TUN 2016
اهنگ راه عشق

بخشی از ترجمه اهنگ:
همیشه انیطور نست درست وقتی فکر مکنی به اخر رسیدی یه چیزی تازه شروع میشه
 من فقط میخواهم عاشقت باشم" بانو" میخواهم بدون شکستن قلبت احساساتت رو محکم به اغوش بکشم
میخوام وقتی از رویاهات بیدار میشی کنارت باشم

پاسخ
roseسپاس شده توسط: نییر ، ღ★SaRiNa★ღ ، zizi ღ Junior
بوبخشید سنسی!!!
من شیکر دولوپی بلعیدم!!!!
خولی خداییش نصف ملت ما غرب زدن!!!
اینطور نی؟؟؟ :S15:
                                                                      張藝興 

پاسخ
roseسپاس شده توسط: ღ★SaRiNa★ღ
(03-02-2016, 10:03 PM)نییر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-18-2016, 08:56 PM)SaRiNa YS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما من هم طرفدار snsd ام و هم ردوالوت و هم شاینی خخخخخخ بنابراین در این زمینه باهات اختلاف نظر دارم resim

مرسی!چقدر سوت و کوره اینجا!اصا کی پاپر و جی پاپر نداریم اینجا؟؟؟
یه سوال شما اکسو.الی؟؟؟؟
فن کدوم یک از پسرامونی/؟؟
چه کاپلی رو میدوستی؟؟؟
ببخشیدا!!!!! 6720

خواهش میکنم Shlak (2) 
آره خیلی خلوته اعصابم خورد میشه  +بی حوصله2+
خب سوری راست میگه ما جی پاپر نداریم جی لاور داریم +قهقه2+
آره هستن تو انجمن کی پاپر و جی لاور +موبلند+ 
S (35) آره من اکسوالم S (35)
S (35) فن سوهو S (35) 
S (35) کاپل چانبک رو هم میدوستم S (35)
شما چطور؟؟؟ S (17)
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ
Yᴇᴀʜ ɪɴ ᴍʏ ʜᴇᴀʀᴛ
Bᴏʏ I ᴄᴀɴ’ᴛ ᴄᴏᴠᴇʀ ᴜᴘ

resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط: zizi ღ Junior
(03-03-2016, 02:09 PM)sory نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:S28: نییر جی پاپر نداریم  S (25) ما جی لاورز داریم بچهGLOVERS دیگه نگی جی پاپر اگر  هایفنها بخونن چی میگن میگن من تو رو به راه راست هدایت نکردم استاد ببینه توبیخ میشم خوب Mocking S (27) S (34)
زینب جان نومین و اونی که تو سریال دوست دخترم روباه 9 دم-میداس-فول هوس 2-عروس بزرگ...بود ترپش دارم که هنری میخونه خیلی هم قشنگ نمیدونم کدوم رو میگی؟؟؟؟؟؟ M1238

همه اهنگاشو دارم ترپ ک دیگه هیشی اصنا روزی ی بار گوش دادم S (29) S (29) S (29) 
resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط: sory ، ღ★SaRiNa★ღ
عاااقاااااااااااااااااا من چن تا موزیک ویدیو جدید بهتون بگم برید بگوشید
موزیک ویدیو like ooh ahh از گروهtwice

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موزیک ویدیو rough از Gfriend

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موزیک ویدیوهایIKON

موزیک ویدیوهای گروه جدید ASTRO

http://www.forum.diivaar.com/Thread-%D9%85%D9%88%D8%B2%DB%8C%DA%A9-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-ASTRO?pid=480564#pid480564
حالا اینارو بگیرین میام اضافه میکنم Shlak (2) 
resim

پاسخ
roseسپاس شده توسط: sory ، ღ★SaRiNa★ღ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان