کلمات کلیدی
نویسنده: Samira - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 37
برنامه ناسا و آژانس فضایی اروپا برای جلوگیری از برخورد سیارک‌ها به زمین
[align=center]resim

[color=#336699][b]مقامات رسمی آژانس‌های فضایی اروپا (ESA) و آمریکا (NASA) اعلام کرده‌اند طرح‌هایی در پیش دارند تا سیارک‌ها را از مسیر برخورد به زمین منحرف کنند. 
ناسا و ESA در تلاشند تا روشی ابداع کنند که بتواند از زمین در برابر برخورد سیارک‌ها محافظت کند. امید می‌رود این طرح بتواند حفاظت بهتری از سیاره زمین داشته باشد و همچنین به واسطه اطلاعات دریافتی بتوان به دانش بهتر
نویسنده: Samira - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 81
آژانس فضایی اروپا پیام های کاربران را به ستاره قطبی ارسال می کند
resimآژانس فضایی اروپا (ESA) به تازگی برنامه‌ای را اجرا کرده که طی آن کاربران می‌توانند پیام‌های خود را در یک وب‌سایت ثبت کنند و این پیام‌ها تا شانزدهم سپتامبر سال جاری جمع‌آوری شده و سپس بوسیله‌ی یک آنتن فضایی به ستاره‌ی قطبی ارسال خواهد شد. تمامی پیام‌های کاربران، پاسخ به سوال مشخصی است که آژانس مطرح کرده است. 


[align=center][b]آژانس فضایی اروپا در حال جمع
نویسنده: Samira - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 96
عکس خارق‌العاده دشت‌لوت که آژانس فضایی اروپا منتشرکرد/جزئیات فضایی میراث جهانی یونسکو
دشت‌ لوت همین چند وقت قبل به عنوان نخستین اثر طبیعی ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد. آژانس فضایی اروپا تصویری خارق‌العاده و با کیفیت بالا منتشر کرده است.


resim[align=center][b]دشت لوت سطحی خشک و تیره دارد که گرمای زیادی را به خودش جذب می‏‌کند؛ به همین دلیل در سال‎های ۲۰۰۴، ۲۰۰۵، ۲۰۰۶، ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹ ماهواره سنجنده «مدیس» دشت لوت را با 70