کلمات کلیدی
نویسنده: Samira - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 9
راه اندازی مرکز دفاعی ناسا برای تهدیدهای اجرام فضایی
سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا (ناسا) به منظور مدیریت تهدیدهای ناشی از اجرام فضایی، یک مرکز دفاعی جدید راه اندازی کرد.
[align=center]

[b][color=#663333]این ساختار سازمانی که دفتر هماهنگی دفاع در برابر سیارک ها (PDCO) نام دارد، اقدامات جاری ناسا در راستای تشخیص و ردگیری اجرام فضایی نزدیک به زمین را بازبینی و تمام پروژه ها در رابطه با شناسایی و تحلیل اجرام فضایی که از نزدیک مدار زمین عبور می کنند یا به دور خورشید می چرخند، کنترل کند.[/col
نویسنده: roya118 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 26
تیم ملی نیازمند انقلاب در خط دفاعی
تیم ملی با اقتدار به دور نهایی مرحله مقدماتی جام جهانی صعود کرد اما تیم بدون نقصی نیست و برای عبور از دور نهایی باید نقاط ضعف خود را برطرف کند.
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]


[color=#000000][size=small][font=tahoma]به گزارش "ورزش سه"، با بازی هایی که از تیم ملی در مرحله اول مقدماتی جام جهانی دیده ایم به نظر می رسد ایران در چند پست مشکلات کوچک و بزرگی
نویسنده: Sepideh37 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 70
آلاینده های ماهی منجر به اختلال در سیستم دفاعی بدن می شود
یک مطالعه جدید نشان می دهد که آلاینده های زیست محیطی یافت شده در ماهی ها موجب اختلال در سیستم دفاعی طبیعی بدن انسان در دفع سموم مضر می شود.
[align=center]resim
 طبق مطالعات موسسه اقیانوس شناسی دانشگاه کالیفرنیا، باید توجه بیشتری بر ریسک ناشی از مصرف غذاهای آلوده دریایی بر سلامت انسان شود.
[size=medium][font=RTNassim,][size=small][font=Tahoma]پروتئین یافت شده در سلول ه