کلمات کلیدی
نویسنده: آران - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 133
سر پیری و معرکه گیری...
[align=CENTER]پیرمرد عاشق به زنش گفت : بیا یادی از گذشته های دور کنیم.
من میرم تو کافه منتظرت و تو بیا سر قرار بشینیم حرفای عاشقونه بزنیم
پیرزن قبول کرد.
[align=CENTER][b][color=#0000CD][size=large][font=Arial]فردا پیرمرد به
نویسنده: P.M - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 59
تکنیک های آرایشی برای پوشاندن پیری چشم ها
[size=medium]
چشم‌ها می‌توانند خیلی چیزها را بگویند، آنها غیر از آنکه احساسات را لو می‌دهند می‌توانند سن را هم بگویند، اما با بعضی تکنیک‌های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی می‌توان مانع این امر شد.
[align=justify][align=justify][align=justify]خانم لارا مارسیر، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گر
نویسنده: P.M - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 54
سن پایان جوانی و شروع پیری
[i][size=large]
در یک آزمون از جوانان و سالمندان پاسخ‌ها برای پایان جوانی و شروع پیری متفاوت بود اما نتیجه آن سن ۷۰ سالگی اعلام شد.
[align=right][align=right]حس پیرشدن اغلب متفاوت است؛ این که فرد در چه سنی احساس پیری کند در افراد مختلف متفاوت است و بستگی به ظاهر و فعالیت آنها در جامعه و زندگی دارد.
[align=right][align=right][align=right]در یک آزمون اجتماعی از سالمندان به نام Enéo «انئو» در مورد این‌که در چه سنی جوانی متوقف می‌شود 511 نفر گفتند در 45 سالگی ج
نویسنده: Samira - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 83
ترمز پیری را بکشید و یک عمر زندگی کنید!
همه‌ی آدم ها دوست دارند عمر طولانی تری داشته باشند. دانشمندان عوامل خطر متعددی را شناسایی کرده‌اند که زندگی ما را به طور چشمگیری کوتاه می‌کنند. عواملی چون مصرف مشروبات الکلی، مصرف نیکوتین و گوشت قرمز، و همچنین اضافه وزن. در بدترین حالت، ممکن است مردان به خاطر همین دلایل هفده سال کمتر زندگی کنند.


برای داشتن عمر طولانی تر استفاده از راه های بسیار آسان و ارزان زیر توصیه می شود:

۱.ورزش کنید

[b]بسیاری از مطالعات ثابت کرده‌اند که ورزش به عمر طولانی تر می‌انجامد. کسانی ک
نویسنده: Sepideh37 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 72
12ماده غذایی ضد پیری
 
[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
بهترین مواد غذایی ضد پیری که می توانند چندین سال به طول عمر شما اضافه کنند 
 
[size=small][font=tahoma,sans-serif]رعایت یک رژیم غذایی سالم همانند یک راز سر به مهر نیست بلکه توصیه ای هم
نویسنده: Sepideh37 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 83
ترس از پیری عمر را کوتاه می کند
[align=justify] طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی، ترس از پیر شدن عمر را کوتاه می کند.

طبق داده های بدست آمده از بیش از ۸۳ هزار نفر با سن ۱۸ سال به بالا و در ۵۷ کشور جهان، این نوع نگرش به مرگ در بین سالمندان کشورهای ثروتمندتر بیشتر است.

[size=small]محققان هشدار می دهند دیدگاه منفی و تبعیض آمیز نسبت به افراد مسن می تواند پیامدهای بدی را برای افراد جوان تر به همراه داشته باشد.[
نویسنده: Sepideh37 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 84
آسیب های روحی دوران کودکی روند پیری را تسریع می کند
resim

[align=justify]مطالعات نشان می دهد افراد بزرگسالی که در دوره کودکی استرس را تجربه کرده اند از ریسک بالای داشتن تلومرهای کوتاه تر که در انتهای کروموزم انسان ها یافت می شود، برخوردار هستند. همین امر موجب افزایش ریسک بیماری و مرگ زودهنگام در بزرگسالی می شود.

[size=medium][font=RTNassim,][size=small][font=Tahoma]الی پوتر
نویسنده: Sepideh37 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 65
آشنایی با ۱۲ ماده غذایی ضد پیری
رعایت یک رژیم غذایی سالم همانند یک راز سر به مهر نیست بلکه توصیه ای همیشگی محسوب می شود که البته بسیاری از ما آن را نادیده می گیریم. مواد غذایی که روزانه و به طور مرتب مصرف می کنیم می توانند نقشی تاثیرگذار در افزایش طول عمر ما داشته باشند. 

[align=justify] [size=small][font=Tahoma,Arial]انسان دیر زمانی است که در تلاش برای یافتن اکسیر جوانی و راز زندگی طولانی مدت گزینه های مختلفی را مد نظر قرار داده و روش های مختلفی را امتحان کرده است. یکی از موارد تاثیرگذار در مبارزه با
نویسنده: Sepideh37 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 91
نیکوتین و محافظت از مغز در برابر پیری!
[align=justify] همه ما می دانیم که محصولات تنباکویی مانند سیگار برای سلامت انسان مضر هستند و حتی سیگارهای الکترونیک جدید نیز می توانند دارای سموم مضر باشند. با این وجود، نتایج پژوهش جدید کالج پزشکی تگزاس A&M[size=small][font=Tahoma,Arial] نشان داده است که نیکوتین به تنهایی و مستقل از تنباکو می تواند به محافظت از مغز طی روند افزایش سن کمک کرده و حتی بیماری های پارکینسون و آلزایمر از مرکز فرماندهی بدن انسان د
نویسنده: Sepideh37 - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 76
7 عامل پیری پوست
 پوست بزرگ‌ترین اندام بدن و نخستین سد دفاعی ما در برابر عوامل بیماری‌زا و آلودگی ها محسوب می شود و از این رو، محافظت از آن اهمیت ویژه ای دارد.

[align=center][عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]
[size=small][font=Tahoma,Arial]به گزارش گروه سلامت عصر ایران به نقل از "شی نوز"، با افزایش سن، پوست نیز به تدریج شادابی و